maryla86
Fanka BB :)
Dzień dobry wszystkim kochanym kobitkom 
nie nadrobie Was niestety
i zajrze za chwilke bo muszę troszke popracować poszperać coś na necie ale będe miała Was na oku no chyba że ostro ruszycie z produkcją i nie będe nadążać no ale postaram sie
widze że dziewczyny miały 1 kreche
przykro mi 



Iwonko wiesz skarbie że wczoraj zamówiłam 3 bluzeczki


dziękuje 
http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10

nie nadrobie Was niestety
i zajrze za chwilke bo muszę troszke popracować poszperać coś na necie ale będe miała Was na oku no chyba że ostro ruszycie z produkcją i nie będe nadążać no ale postaram sie
widze że dziewczyny miały 1 kreche
Iwonko wiesz skarbie że wczoraj zamówiłam 3 bluzeczki
http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10



No i sen miałam fantastyczny - śniło mi się, że wygrałam milion w totka...