reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kochana Ja nie pisze o maszynkach tylko o depilatorze a on nie goli tylko wyrywa tak samo jak wosk.A po depilacji smaruję nogi balsamem i jest git:)
Wosk też dobra sprawa,dasz radę:)

a mnie depilator wkurza bo zawsze mi zostają takie milimetrowe wystające włoski ;<

MAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! - zepsułam Twój sernik.... jest w lodówce od 11 a jak go nakładałam chwilę temu to do miseczek
 
reklama
Marcepanek to teraz wszystkie cie zauważą:-):tak:

Pralinka dzięki za pw

kaththea witamy i zapraszamy:) tutaj czas szybko zleci:))

Czarna mi też spotkanie jakoś mało realne się wydaje przecież my z różnych stron świata:baffled:
 
Cześć dzieczyny. Dawno mnie niebyło ale się załamałam bo dostałam @. Mimo iż test pokazywał drugą bladą kreskę. Nawet nie chcę myśleć co oznaczał ten @. DO tego cyklu zaczełam brać wiesiołek. I moje pytanie do was czy wiesiołek wpływa również na skrócenie @??? Zawsze miałam bite 7 dni, a teraz trwał tylko 3 dni i ani dnia dłużej. Trochę to dziwnie dla mnie. Nigdy tak nie miałam.
Proszę was o pomoc !!!
 
Mama,Monia nie ma za co;-)

Kath witaj:tak:

Przypomnialam sobie ze mam jeszcze martini, moze na wieczor uda sie pograc...
Mam tylko nadzieje ze Mezus nie bedzie marudzil
 
Scooby a może sprawdź jeszcze raz bo taka dziwna @ zdarza się też w ciąży...
Na wiesiołku się nie znam:((

Ja już powoli spadam do domciu:)
Plan dnia to spacer i socjalizacja pieska (tzn spacer poosiedlu i spotkania z innymi pieskami), odgruzowywanie (sprzątanie) mieszkanka a potem wizyta u tatusia:))
Jak starczy sił to ściągnę grę:))

Do wieczora a jakby nie to milego wieczorku i do jutra:))
 
Witaj Scooby
Ja niestety nie znam sie na tego typu rzeczach wiec nie pomoge:-(

Humorek mi sie zmienil radykalnie...
Mezus dzwonil , pytalam czy mialby ochote na taka gre, powiedzial ze nie:-(
 
Ja na temat wiesiołka nie pomogę niestety...

pralinko nie załamuj się kochana:)
Ja też nie będę stosowała żadnej z tych gier,wymyślimy coś innego,na pewno znasz metody na swojego także i tak i tak nawet bez gry będzie gites:))
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny.
agnes08 No niby dobrze kombinujecie z tym ,że najpierw jakoś się zabezpieczyć materialnie ,a potem dziecko...ale uważam że jeśli czegoś bardzo się chce to się uda. Jak zaszłam w ciąże i to planowaną nie mieliśmy wiele tylko mąż pracował ,ale udało się i mamy cudownego synusia Maciusia teraz już prawie 19miesięcy. Mamy dom ,co jeść ,na zabawki dla małego i to starcza. Ja nadal nie pracuje ,ale jesteśmy już w Polsce mąż ma dużo lepszą pracę i nie narzekamy. Może to głupie,ale miłość wszystko nakręca do przodu ;-)
mama05 jeśli będę mogła to może i ja stanę się marcówką :-)
 
reklama
Dzieki Agusia, moj to predzej bylby chetny na takie specyfiki o ktorych pisalas;-)

Troszke przeczuwalam ze gra to nie to, ale nadzieje mialam...
Trzeba bedzie jednak pogombinowac z innej strony
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry