reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witaj Scooby
Ja niestety nie znam sie na tego typu rzeczach wiec nie pomoge:-(

Humorek mi sie zmienil radykalnie...
Mezus dzwonil , pytalam czy mialby ochote na taka gre, powiedzial ze nie:-(
PRALINKA- nie lamiemy sie;-)jak mąż zobaczy moze Mu sie spodoba a jak nie to tak jak pisala Aga,cos innego wymyslicie:tak::-)bedzie si tak czy tak:tak:
mama05 jeśli będę mogła to może i ja stanę się marcówką :-)
MARCEPANEK -TO &&&&&&&&&&&& zacisniete,zeby bylo si po wizycie:tak:;-)

ide uszykowac mężowi obiadek bo za chwile bedzie
 
reklama
mój post się zgubił... :(

pisałam do agnieszki że mnie depilator wkurza bo mi zostają takie milimetrowe włoski i do mamy że zepsułam jej sernik bo trzeba go jeść z kubeczków :(
 
Cześć dziewczyny chciałam do Was dołączyć. Co prawda nie staram się na chwile obecna bo dopiero co stracilam moja kruszynke, ale myśle, ze od sierpnia znowu zacznę się starać.
Wiecie może na przykładzie własnych doświadczeń jak wcześnie po stracie można się starać. Teorii jest tak wiele....
 
Anecik witaj
Przykro mi z powodu Twojego Aniolka
W ktorym tygodniu to bylo??
Podobno duzo zalezy wlasnie od tego w jakim stadium ciazy to sie stalo.
Mi lekarz w zpitalu po zabiegu powiedzial ze poczekac trzeba pol roku, zalamalam sie bo nastawialam sie na 3 miesiace i tylko to jakos mnie trzymalo...
Potem poszlam na kontrole do mojego Gin. Porobil pare badan, jak wyniki byly ok, powiedzial ze po 3 miesiacach moge spokojnie sie starac:tak:

Dziewczynki mam nadzieje ze za takie perwersje sol mnie tutaj nie zbanuje: ;-)
sex_oralny.jpgmoda1.jpgdzieci7.jpg
dzieci7.jpgdzieci9.jpg

dzieci10a.jpg

90ca189698.jpg
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka : Jeżeli byłabyś mi wstanie pomóc ;-) Mamy mieszkanie tak,zwlekamy z tym by mieć dzidzusia.Nie łatwo mi z tą pracą.I teraz by się okazało,że jestem w ciąży,ale bezrobotna do tego bez zasiłku czy dostałabym jaką kolwiek pomoc?? macierzyński?? Bardzo by mi zależało na tej odp. Dziękuję Ci z góry :-)
 
Agnes nie wiem jak w Waszym przypadku bo Maz pracuje.
Moja siostra jest po rozwodzie jako samotna przyszla mama i dostaje pomoc z opieki
maciezynski wydaje mi sie ze nie , bo to jest jak pracujesz...

Swoja droga nie poddawaj sie,szukaj pracy...
Ja szukalam gdzie sie dalo, wszedzie roznosilam cv, nie patrzalam gdzie i za ile.
Tu gdzie pracuje skladalam papiery na inne stanowisko ale potrzebowali mnie gdzie indziej wiec zgodzilam sie i tez nie wiedzialam za ile poki nie dostalam umowy.
Trzymam kciuki i pamietaj ze jesli dzialasz to predzej czy pozniej sie uda
 
reklama
Marcepanek: No niby dobrze kombinujecie z tym ,że najpierw jakoś się zabezpieczyć materialnie ,a potem dziecko...ale uważam że jeśli czegoś bardzo się chce to się uda. Jak zaszłam w ciąże i to planowaną nie mieliśmy wiele tylko mąż pracował ,ale udało się i mamy cudownego synusia Maciusia teraz już prawie 19miesięcy. Mamy dom ,co jeść ,na zabawki dla małego i to starcza. Ja nadal nie pracuje ,ale jesteśmy już w Polsce mąż ma dużo lepszą pracę i nie narzekamy. Może to głupie,ale miłość wszystko nakręca do przodu

BARDZO CHCEMY! Ale mamy obawy.. Ja jako,że bezrobotna bez zasiłku i czy damy rade.. Gdyby nie te kredyty to też by było inaczej,ale bez tego by coś mieć to nie możliwe.. Zastanawia się czy będąc w takiej sytuacji.. pomimo wszystko jaka kolwiek pomoc mi się należy?! Była by praca nie było by obaw..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry