• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ela88 dużo tu się stara ,ale dużo też ma fasolinki ,a nawet i dzieci.
Ja np mam już synka Maciusia prawie 20miesięcy ,a teraz kolejna fasolka jest pod moim serduszkiem. Przeszłam też niestety poronienie i to dość niedawno bo 22.05.2010r ale już miesiąc po był okres i pierwszy cykl bach jest fasolka.
 
dziekuje Marylka i ja sie ciesze bo jak zobaczyłam, że jest, sie rusza - tak sobie smiesznie podskakiwał i serduszko bije to od razu psychicznie sie lepiej poczułam :) ulga... nastepne USG 08.10.10.



Ja również gratuluję i najważniejsze że wszystko jest ok. Jakoś długo czasu do następnego usg ? Sama to ustalasz czy lekarz ? A badanie 3D też sobie robisz ?
 
Jawłaśnie dzwoniłam do mojego Gina i ustaliliśmy że 4.08.2010r będzie następna wizyta. Dla pewności ,że wszystko z fasolką ok. Już się nie mogę doczekać.
A tak w ogóle tak mnie bolą i swędzą piersi ,że masakra:-D
 
Witajcie Kochane!!!!
Podrzuccie jakiś skrót od wczoraj....
MARAN - super, że widziałaś maleństwo!!!!:-D
A u mnie - noga juz nie rwie, ale nadal kłujez przawej strony i w okolicach pepka, sutki tez mi się wydaja inne...ale wyobraznia robi swoje...ehh...
 
Ostatnia edycja:
reklama
marcepanek to wizyte masz dzien po mnie:-) napewno wszystko jest ok:) a co do mojego terminu to wczesniej wybiore sie do takiej babki ale 3 sierpnia to ide do takiego dobrego gin ktory ponoc jest bardzo dobry

monisia a moze to fasolka?? kiedy testujesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry