Asionek31
Fanka BB :)
A ja właśnie posprzątałam mieszkanie i idę robić kolację,potem jak nie padnę to kąpiel.
AAAAA,wiecie co???
PODŁOGI ZERWANE I ROZKUTE))))
Remont OFICJALNIE zaczęty!!!!!!
Made,dziękuję za przepis,postaram się jutro wykorzystać)))
Jos,gratki makijażu)))
no to mamy podobny gust
fajnie , ze remont ruszyl teraz oby szybko sie skonczyl
asionek : dopiero przyjzalam dokladniej na oliwkowym poscie ze ty masz biale paski - frencha, a ja widzisz taki sam jasny roz ale bez frenchowych paskow, nie starczylo mi ambicju i energii ....jak robisz te kwadraciki? ladnie to wglada a sama kurde nie umiem tak zrobic... moze na krotszych nie mozna...?
choc na slub mialam wkasnie krotki i spilowane na prosto... hmmm...
ja nie mam bialych paskow
a piluje normalnie na plasko bez bokow i takie sie robia kwadratowe , na krotkich tez sie da
siorka robi tylko pazury
ja fanatyczka reszty hehe
no oprocz wlosow bo przy nich nie lubie nic robic :/
za to makijaz , pilegnacja to moje klimaty
szkoda , ze nie postanowilam na swoim i nie poszlam do szkoly kosmetycznej
dobrej nocki
