Czarny Kocur
Made by Made :*
Eej no... ja tu poważnie myślę, czy tego nie zgłosić do księgi rekordów Guinessa 

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

I idę zrobić synowi marnotrawnemu jakąś strawę... Jak wrócę, ma tu panować powaga pełna uznania :-)

ja tam na kobiety w stanie błogosławionym nawet najmniejszego paluszka nie podniosę
więc wybacz, ale wolę, żebyś była w Fantazji 


hmmm 



czyli Twój biust nie urósł podczas karmienia Maniutka?
eee! coś koleżanka mnie czaruje 
))))))))

nie no człowiekiem czasem targną mocne emocje... własna matka, na krwawicy wyhodowana tak człowieka wyprowadzi z równowagi, że spać nie można, cały czas drąży sprawę Paszteta, bo musiałam przenieść papiery z Gdyni, nie będę przecież jeździła do Gdyni na rozprawy, bo po pierwsze każdy taki wyjazd sporo kosztuje, nie bardzo mam się gdzie zatrzymać, to po drugie, a po trzecie i najważniejsze nie będę Remika ciągnąć na jeden dzień pobytu taki kawałi się mamie nie spodobało,że dzisiaj tych papierów nie zaniosłam...
:
Zrobię czekoladę do picia, wygonię syna do szkoły - a to niełatwe będzie, bo zdążył się już łokropnego kataru nabawić i twierdzi, że się źle czuje... Potem poczytam co wczoraj było, jak mnie nie było:-)
U nas duuuuuzo zmian. po pierwsze byłam na urlopie w pl. Było super oczywiscie troche krótko ale fajnie. Byłam u lekarza w pl i potwierdził ze bedzie druga kobietka a na koniec pochwale sie Wam ze zmieniłam stan cywilny
Moze ktos kawusie preferuje??
:-)
Bylismy u ortopedy. Bez dwoch zdan zwichniecie rzepki, uszkodzone wiazadla krzyzowe i jakies zaczepy. Sciagnal mi wode z kolana, wyciagnal 4 strzykawy. Boli jak biabli. Lekarz wypisal wniosek o refundacje do ortezy i bede placila tylko 30% jej wartosci. Rehabilitacja, nie przeciazac, lezec z lekko uniesiona noga i jakies zabiegi z pradem. Za 3 tygodnie kontola. Moja kochana psiapsiolka- pielegniareczka pociagnela za sznurki. Przyjeto mnie poza kolejka, za darmo i jakze milo :-)
Dziekuje kochanienka :-)
Dziewczyny, jestem 7 tygodni po porodzie, mam smigac na kontrole ginekologiczna, ale wciaz krwawie z rozna intensywnoscia. Jestem po lyzeczkowaniach. Miala ktoras dluzej niz 6 tygodni?
Ja po wizycie u lekarza. Wszystko oki - szyjka długa zamknięta, łożysko w całości - więc krwawienie groźne nie było. Dzidzia waży 2380 g. Mam za mało wód - dzidzia nie ma niby miejsca, żeby się rozwijać - choć mam tak wielki brzuch, że nie wiem jak to możliwe....Fakt, że brzuch wąski - ale bardzo długi....Mam więcej pić, ale to wtedy internet będę musiała sobie zainstalować w kibelku chyba, bo mi pęcherz żyć nie da.
I mam bakterie w moczu niestety - dostałam lek za 42 zł! Masakra! Czy któraś z Was brała jakieś leki na takie bakterie i jakie to były? Bo mi się coś wydaje, że mój lekarz zawsze najdroższą wersję leku mi zapisuje...Sama już nie wiem.........
Dzień Dobry
ja dziś bez humoru, @ dalej nie ma...Nie mam żadnych objawów (poza piersiami) i nie napawa mnie to optymistycznie:-(
lili a doktorek podał ile tych wód? - u mnie rzekomo jest 8 czegośtam i podobno oki... a brzucho dość małe - 104cm w podskokach w 37tyg.))
Wiesz co ??? Miałam taką fajną aukcję w obserwowanych: łóżeczko, komoda z przewijakiem i szafa firmy Gluck, i padł mi internet.....wiesz za ile poszedł cały zestaw ? Za 100,00 zł. :/
Zaraz Ci wkleję....Ja co prawda łóżeczka nie potrzebuję, ale polowałam na tą komodę, a tu dupa :-(
Popatrzcie:
komplet mebli Gluck - szafa+komoda+łóżeczko (1802377158) - Aukcje internetowe Allegro