Asionek31
Fanka BB :)
A właśnie...Asionek, bardzo nieładnie, że muszę podglądać Twoje boskie ciało na obcych wątkachTo my się tu wdzięczymy, komplementujemy, a Ty nas tak po macoszemu :-((((((
A teraz coś bardzo ode mnie: przepiękna z Ciebie syrenka :-)))))
a nie wklejalam tutaj fot ?? chyba cos wklejalam
w kazdym razie dziekuje bardzo za mile slowa !!
A gdzie te syrenki? Ja, ja tez chce zobaczyc! :-)
Moje dziecie spi. Przytulanki, cycus, guganie, kapiel i dziecko spi. Ciesze sie, ze tak jest, choc czasem moglby pogrymasic....
wiem, wiem hahaha jeszcze sie doczekam
Gdziesta polazly? Powiedzialam cos??
na watku pazdziernikowym
ciesz sie moja droga , ze masz takiego slodkiego skraba nie placzacego
ja mam nadzieje , ze moj taki bedzie
Oliwka kurcze no :/ a nie mozecie przedluzyc do niedzieli np. ?? trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zeby jednak sie udalo !!
ale samaka mi na pizze zrobilas ... i co teraz ??
To my się tu wdzięczymy, komplementujemy, a Ty nas tak po macoszemu :-((((((
jest jeszcze carola, mama05, naga, zizi(choć kto wie... kto wie &&&&&&&&&&)... na pewno jak zwykle kogoś pominęłam :-( - i macie grono wiernych fanów aż do skutku !!!!! Oczywiście ten skutek pewnie zaskoczy nas/Was w najmniej spodziewanym momencie
Te skutki niektóre tak mają...