Czarny Kocur
Made by Made :*
ajas no właśnie, wybacz...... 
papa śpijcie dobrze
papa śpijcie dobrze
Ostatnia edycja:
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Po porodzie nabierzesz powera.
przykro mi , ale mimo wszytsko mam jeszcze nadzieje, zasługajesz na to bardzo 

To po raz drugi gratuluję i cieszę się razem z tobą:-)jestem... lekarza mialam na 12 ale ze siedzialam tam 1,5 h to juz inna historia...
uroczyscie usiadczam ze jestem w 5 tyg ciazy i wszystko ok, dostalam skierowanie na mocz, krew i inne bzdety , kontrola za 3 tyg.
dziekuje kochane za troske.
przepraszam ze znowu tylko o sobie ale za chwile musze sie szykowac bo na 17 ma kurs a musze jechac chwile wczesniej zeby jechac jeszcze do biura szkoly jazdy i odebrac materialy do nauki.
Przykro mi [*]Pochowłam dziś ojca o 14, potem była stypa, pogrzeb był "piękny", jeśli można tak to ująć w słowo, wpadłam do Was na chwilę, pewnie nie będzie mnie jakiś czas, musze sobie to wszystko jakoś poukładać i pogodzić się z losem
zizi -przykro mi , ale mimo wszytsko mam jeszcze nadzieje, zasługajesz na to bardzo
![]()