• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
przynajmniej Łukasz będzie miał co macać:-D swoją droga wczoraj na wizycie ginka o stosunkach w ciąży rozprawiała, że się baby żalą, że mężowie nie chcą seksu uprawiać... Łukasz się zgorszył i jak wyszliśmy to powiedział, że nie spodziewał się, że z ust mojego ginekologa będzie słuchał o "zwiędłych penisach" :-D:-D:-D
 
tralalalalalala wszystko pięknie :-):-):-)
Nie potrzebowałam mych nadprzyrodzonych mocy używać- sąsiedzi z groźnymi minami, a ja z rozbrajającym uśmiechem. :-D:-D:-D:cool2:
Tylko ten żołąd burczał za głośno... :baffled:
Pomierzone, zdjęcia pstryknięte, paliki postawione i umówione na wieczorek zapoznawczy :tak::tak::-)

PAULINKO ja mam minusy. Musimy się komputerkami zamienić hehehe

MŁODA Rafałek jest przesłodziak!!

CAROLA ja to SE myślę, że Twoje nogi na opakowaniach rajstopek ktoś drukuje. Sukces handlowy murowany! :-)

MARY jak dobrze czytać takie posty :-) rodzinnie, sielsko... eh :tak::sorry2:

WIOLU jak mój kolega ma się dziś? Jak żąda słodkości, mamusia winna mu je dać. Nie miej wyrzutów. Na hormony nie zaradzisz akurat w tym przypadku
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry