reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Od dzisiaj jem dużo czekolady i mięska:)


a ja od za kilka m-cy wegetarianka i niestety pozegnanie z czekolada i slodkosciami, zobaczymy zy zadziala
chcemy corcie!!!!! bo ilez mozna wirtualnie zwracac sie i gadac o coreczce z wybranym parwie 10 lat temu imieniem ? ;)
dziewczyny czy istnieja jakie stesty na sparwdzanie owulacji, ale takie zeby wiedziec kiedy jeszze nie, kiedy juz piuerwszy dzien, a kiedy polowa-czyli ryzyko chlopca?bo ja chce sprobowac wszystkiego co sie da, zeby byla corka
w sumie to sie nie stresuje bo planujemy 3-4 dzieci,w iec sa szanse ze gdzies sie jakas trafi, ale oczywiscie wole jako 2, skoro mamy juz boya, a nie jako 4 ;) hihihihihi
 
Hej, dziewczyny!!
Właśnie szykuję obiadek, jeszcze muszę wyskoczyć do pracy na godzinkę :) Dzielnie łykam folik. Wczoraj wieczorem już prawie zasypiamy i męzowi się przypomniało- że ON nie wziął :szok::-) Oczywiście na półspiąco wygramolił się z łóżka, żeby nadrobić stratę :sorry2: Wariat :-D jak już się chwalę tą moją systematycznością, to po przerwie świąteczno-noworocznej wróciłam do ćwiczeń i katuję się na aerobiku regularnie :)

PS. Zamiast dzidziusia w avatarze moja psia miłość :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc laski,
Witam nowe mamcie 2011 :cool2:
za oknem sniezyca wiec dzisiaj nici ze spacerku i nadrabiam bb

ja tez chce chlopca :-)
Ale w pozycje czy diety nie wierze, kocham slodkosci az do przesady, miecho tez, no ale w sumie nabial tez lubie.

Moja cora ma 8miesiecy. Chcielismy corcie, ale jakby byl chlopak tez by nie bylo zle, wazne by zdrowe ;-) Teraz fajnie by bylo by parka byla
Chociaz czasem zartuje, jak mnie moj malz zdenerwuje, ze urodze mu druga corcie i wtedy nic nie bedzie mial do gadania bo nas bedzie 3-ka bab i fortune straci na sukienki, a on mi na to ze wtedy bedzie 3ci chlopak ;-)

A Kochane temat tesciowych to temat rzeka... ja swoja lubie-bardzo dobra kobieta, ale mam oczywiscie ale... ale kto nie ma wad?
A z moja mama zaczelam sie dogadywac dopiero jak zaszlam w ciaze, i teraz jest miedzy nami bosko, chyba sama musialam zostac mama by ja zrozumiec :tak:

agnieszka k.k - jak laser, ja chyba wybiore sie na depilacje, juz znalazlam salon, tylko musze sie tam przejsc i poznac szczegoly...
kroczek - gdzies wsiaklas :-( napisz co u ciebie
 
Ja niestety nie mam teściowej ale za to mieszkam z teściem:(( czasami jest masakra:(
Ps.
Mięsko już dzisiaj jadłam i kilka kosteczek czekoladki:)
Gratuluje wszystkim kobietą, które mają teraz dzidzie w brzuszku:) mam nadzieje, że wszystko się u mnie ułoży i też dołączę do waszego wspaniałego grona:)
 
reklama
dziewczyny a mi juz kàpmletnie odbilo... planuje dzidzie na 2011 ( corcie), a dzis z wyprzedazy wrocilam z tunika i komplecikiem. oba ciuszki rozowe i na 3 i 6 m-cy :)
dodam ze mam synka, rocznego ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry