reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Beatka to super że macie do kąd wracać :) i macie taką możliwość, ja powiem szczeże że gdyby mi z tym sklepem nie wyszło to pewnie wyemigrujemy do kanady - ale jakoś mnie tam nie ciągnie jestem za bardzo zżyta z rodzinką i to było by dla mnie mega cięszkie dlatego ciesze sie że nie zapeszając na razie mi jakoś idzie ale to dopiero początek, zobaczymy na koniec roku :) ale jak będzie się tak rozkręcać jak w tej chwili to bedzie dobrze, a poza tym w tej pracy czuje się spełniona i bardzo ją lubie a poza tym moge do Was zaglądać w wolnej chwili :)
 
reklama
hey kochane laseczki własnie odebrałam wyniki BHCG poziom wynosi 1462 jak myslicie kochany który to moze być tydzień ale jestem szczesliwa czekam z niecierpliwoscią na odpowiedz woowww zostane mamusia :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: pozdrowionka miłego dzionka
 
mama05-no ja obecne mieszkam jakies 100 km od rzeszowa woj podkarpackie w takiej małej wiosce i chociaz rodzina blisko bot ylko 15 km mamy do tesciów i moich rodziców to i tak wiekszosc czasu spedzam sama bo oni wszyscy pracuja w
maryla- ja tak naprawde tez nie chce no ale jak tak dalej bedzie to nie ma sensu sie meczyc skoro mamy taka okazje ja nie zamierzam zostac tam na stałe to całkowicie odpada ale tylko na jakis czas moj maz ma tam 3 siostry i kazda znich urodziła dziecko w tym roku co ja wiec nie bedzie tak żle przynajmniej oskarek bedzie miał rówieśników do zabawy a ze one tam zostaja na stałe to zawsze jest gdzie wrocic
 
hey kochane laseczki własnie odebrałam wyniki BHCG poziom wynosi 1462 jak myslicie kochany który to moze być tydzień ale jestem szczesliwa czekam z niecierpliwoscią na odpowiedz woowww zostane mamusia :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: pozdrowionka miłego dzionka

PYZUNIA-mamusiu droga-GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Betka wskazuje 6 tydzien-dzwon do ginek i umawiaj wizyte a potem prosimy dac nam znac!!!!;))))))))))))):))))))))))
 
a ja napisalam taaaaaakiego posta i mi wcielo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry:MARYLA- no nie wiem jak to dzis bedziesz Agnieszka podopwiedziala jak sie wstawia zdjecia i dalam rade sama wstawic.
Cieszę się że mogłam choć troszkę pomóc:)
witam kiedys juz pisałam ale jakos nie miałam odwagi sie do was odezwac i w końcu sie przełamałam :) ale codziennie was podczytuje i widze ze stworzyłyscie bardzo faja atmosferę na tym wątku pozdraiwam i mam nadzieje ze teraz jakos pojdzie i tez zaczne sie udzielac jesli pozwolicie oczywiscie :p
Beatko witamy na naszym wąteczku:)
agnieszka.k.k. - ja jutro mam wolne :-):-):-) ale pewnie od środy znowu zaczną odwoływać z pracy, bo nie będzie co robić...:dry: W zeszłym tyg pracowałam tylko w pon i pt... :dry:
A u mnie koleżanki @ dalej nie ma... :tak: :laugh2: :laugh2: :laugh2:
Ja na szczęscie ostatni tydzień przepracowałam cały a dziś mam wolne,mam nadzieję że od jutra coś się ruszy:)

agnieszka, synek wygląda na starszego niż jest, będziesz miała z niego pomoc przy maleństwie.
!
Dziękuje faktycznie Alan to duży chlopak:)
hey kochane laseczki własnie odebrałam wyniki BHCG poziom wynosi 1462 jak myslicie kochany który to moze być tydzień ale jestem szczesliwa czekam z niecierpliwoscią na odpowiedz woowww zostane mamusia :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: pozdrowionka miłego dzionka

1462 to na pewno ciąża i wydaje mi się że to początek drugiego miesiąca:)
Tu jest tabela i można odczytać swój wynik:)
What is beta hCG?
 
oj kochane panie ale jestem szczesliwa tak długo sie staraliśmy i wkoncu sie udało ze szczescia nie wiem co mam ze sobą zrobić mam ochote krzyczec ze szczescia nie wiem co pisać
 
reklama
oj kochane panie ale jestem szczesliwa tak długo sie staraliśmy i wkoncu sie udało ze szczescia nie wiem co mam ze sobą zrobić mam ochote krzyczec ze szczescia nie wiem co pisać
gratuluje! swietna nowina
kurde dziewczyny wyszlam tylko na chwilke na spacer z mala i juz mialam 3 strony do przeczytania:-)
ale dzis u nas sliczna pogoda chyba potem pojdziemy na dlugi spacer.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry