reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cześc dziewczyny :) witam sie z rana chyba jestem pierwsza :p
ja po weekendzie wykonczona bo mielismy dwa chrzty w rodzinie
my juz od 6:30 na nogach juz po sniadaniu teraz trzeba brac sie za domek bo pozniej jedziemy w odwiedziny do kuzynki bo też urodziła córeczke nie dawno... wiec musze jeszcze leciec na jakies zakupy:D
widze ze troche nowych staraczek nam przybyło witam...
a co do nadrobienia was to idziecie jak burza z tymi postami
buziaczki
 
reklama
Witam wszystkie wspaniałae panie i życzę wam duzo zdrówka, energi, grzecznych mężów, narzeczonych (uwaga nalezy wybrać tylko jednego :):)) i fasolek w brzuszkach w takich terminach jak sobie założyłyście :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET

Witam nowe staraczki, sprubuje Was nadrobić ale to nie będzie łatwe : ja sie wczoraj nie odzywałam bo jestem troche chora i wczoraj z łóżka sie nie wyłaniałam :) w nocy myslałam że wykituje ale już jest lepiej :):):)
 
witam KOBIETY!!!!! b e a t k a -witam i zagladaj czesciej bo pozniej faktycznie ciezko nadrobic:tak::tak:nie wiem jak u Was ,ale u mnie przez noc napadalo tyle sniegu,ze na ogrodzie cala trawa zakryta na 15cm:szok::szok:auto zapadane-dobrze,ze Tom rano odsniezyl,jak zawozilam Zuze do przedszkola to 2 razy wpadlam w poslizg tak slisko:wściekła/y::szok:jutro mam wizyte-mam nadzieje,ze dojade i wroce cala:dry:matko i corko co z ta pogoda:baffled:biore sie za pozadki,ale...jednym okiem zerkam do Was-zapraszam z ciepla kawka w ten zimowy dzien...MARYLKO kochana a co to Cie dopadlo???:((u nmie znow zaczelo sypac.............brak slow
 
Ostatnia edycja:
mama05: to jakieś wstrętne przeziębienie kicham smarkam wczoraj mnie bolały uszy a w nocy myslałam że bede chaftować - ale jakoś nie wyszło :) a blada jak ściana ponoc byłam i strasznie zimno mi było więc to coś grypowego :( ale dziś już tylko kichanie i katar :)
 
MARYLA-Ty grypa AGNIESZKA-grypa zoladkowa-niedobrze:no::no:wez gripex max zeby Cie nie rozlozylo na dobre bo przeciez sklepu trzeba pilnowac a lepiej doleczyc grype,zeby powiklan nie bylo:tak:cieply sweterek na plecy i przeciagow unikaj.u Ciebie tez pada:confused::confused:dzis pogoda jakby byl grudzien-100% zima:wściekła/y:ja juz obiad wstawilam-dzis pomidorowa z makaronem-zupka sie zaczyna gotowac ,poznie makaron ugotuje i mam spokoj;-)jak poloze Domisia ok.13 to odpale woskownice bo pozadek trzeba zrobic tu i tam bo jutro wizyta:tak::-D:-Dja tez troche zagilana jestem...
 
u mnie nie pada ale mroźno jest
przyznam sie miałam Was nadrobić ale nie daje rady :( sorka ale teraz będe na bierząco, brałam gripex i ferwex zatoki do picia, jedną herbate już wypiłam ale ręce mam skostniałe i ide po następna :):)
 
hej kobietki :)
marylka : dzieki i nawzajem!!! :)

a ja was podczytuje, ale wczoraj sie wkulam bo 3 razy posta pisalam i nie chcialo mi wyslac! wiec zostawilam...
a chodzilo mi o polskie temperatury!!!! pisalyscie o - 12!!!!! moj boze... mi mama powiedziala ze w nocy dzis bylo - 8 a w dzien MA BYC zero...
strach sie bac
no wiec i ja i co najgorsze maly : bierzemy kurtki zimowe, i znow te szale, czapy rekawice... grube swetry... az czlowieka nerwy lapia
a ja dzis nad ranem spalam nerwowo, budzilam sie i definitywnie wstalam chwile po 8 a na mojego poldusia czekalam do 8h50 :)
F. polecial za granice na 4 dni frankfurt-genewa-zurich :( i tak dobrze ze wroci w czw. bo anulowal ostatni dzien, mial zostac tam do piatku wieczor!
a ja dzis zadzwonilam do konsulatu : paszporty juz na nas czekaja!!!!! odbiore w srode lub czw.
u mnie ten tydzien bedzie bieg
pon. o 12h45 jade biblioteki do wieczora
wt. : jedyny wolny dzien, pojde zrobic zakupy przedwyjazdowe
sr. caly dzien w bibliotece
czw. paszporty + spotkanie z profka od pracy
piatek: caly dzien na uczelni, wyjde o 9h30 wroce o 16H30...
sob. caly dzien w bibliotece
niedz. wyjazd!

no same widzicie... niezly planning....

a wy jakie plany na dzis? co u was nowego ?
 
lovely: no faktycznie masz juz zaplanowany cały tydzien :):) i ciesze się że udało się tymi paszportami że już na Ciebie czekają :):)
 
JOSEPHINE- witam,to ja pisalam,ze u nas w Poznaniu bylo wczoraj w nocy -12:wściekła/y:a dzis sniegu za kostki:wściekła/y:takze wez cieple ubrania bo napewno Wam sie przydadza-niestety...:dry::dry:to faktycznie zalatana bedziesz ,ale za to u nas w Pl.odpoczniesz:tak::tak::-Dbedziesz miala czas zeby sie do nas odzywac czy dopiero jak wrocisz do Francji:confused:a gdzie Ty bedziesz w jakim miescie w POLSCE:confused:ja jesli chodzi o plany to jutro na 10.30 mam ginek.w srode na 15.30 stomatolog,czwartek zakupy spozywcze i chemiczne na tydzien,piatek poki co wolny.a w niedziele prawdopodobnie przyjedzie moja siostra z mezem i corka w wieku Domisia i zostana do poniedzialku bo w poniedz.Piotrek ma wizyte u lekarza-tarczyca.tak wiec w ndz.zostawiamy dzieci z tatusiami a my z siostra do IKEA:))))))))))
 
reklama
lovely: no faktycznie masz juz zaplanowany cały tydzien :):) i ciesze się że udało się tymi paszportami że już na Ciebie czekają :):)
marylka-no fakt,chora jestes-to nie pisala LOVELY tylko JOSEPHINE ;)))))))))))))))))))wez leki kobietko bo jeszcze klientowi zle wydasz i beda jajka a tego nie chcemy zebys miala manko ;));))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry