reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam miłe panie. Wszystkiego Najlepszego !!!

a ja mam piękne kwiatuszki na biurku. Panowie u nas w pracy się postarali :)))
Nie odzywałam się cały weekend , bo byłam sama z dzieciakami (mój Karol i chrześnica 7 letnia Gabrysia), dopiero wczoraj miałam męża dla siebie, no i wiecie ... trrzeba było nadrabiać mizianki:-D

Chorowitkom życzę zdrowia.

mama, jutro ważny dzień, zobaczymy co ci powie ginek.

A ja już biorę folik i nie wiem czy wytrzymam do czerwca, hehe, a tak ogólnie to jaka powinna być przerwa po odstawieniu tabletek ??? czy dwa m-ce wystarczą ???
ZAPMARTA-tak,jutro wazny dzien i jak tylko wroce od ginek.to odrazu odpalam kompa i pisze co i jak-prosze trzymac kciuki,zeby dalo sie z moimi jajnikami jeszcze cos zrobic:tak:nie chce duzo-jedno jajeczko zdolne do zaplodnienia:tak::-Da jesli chodzi o tabletki to mysle,ze 2 m-ce wystarczy,zeby odczekac,ale jesli chcesz to moge jutro ginek.zaptac:confused:ja czekam do czerwca bo raz,ze jak da leki to odstawie na poczatku czerwca a dwa to nie chce rodzic zima:no:;-)ale jesli Ty przyspieszysz dzialania to my tu bedziemy Ciebie dopingowac i trzymac kciuki:laugh2::laugh2:sciskam i milej pracy:happy:
 
reklama
czesc dziewczyny,
wszystkiego naj z okazji ...wiadomo jakiej:-)
u mnie nie ciekawie.jak pisalam wczoraj , mala miala goraczke caly dzien (38,1), zbijalam jej nurofenem, pomagalo ale goraczka wracala spowrotem.w nocy mala miala 39,2, nie spala 2,5h tylko plakala caly czas. rano do lekarza a ona mi mowi ze to zapalenie gardla( dwa tygodnie temu to samo bylo). partacze ci lekarze w irlandii i tyle. ale mam nerwa
 
czesc dziewczyny,
wszystkiego naj z okazji ...wiadomo jakiej:-)
u mnie nie ciekawie.jak pisalam wczoraj , mala miala goraczke caly dzien (38,1), zbijalam jej nurofenem, pomagalo ale goraczka wracala spowrotem.w nocy mala miala 39,2, nie spala 2,5h tylko plakala caly czas. rano do lekarza a ona mi mowi ze to zapalenie gardla( dwa tygodnie temu to samo bylo). partacze ci lekarze w irlandii i tyle. ale mam nerwa
WIOLKA- no niezazdroszcze:no:i co znowu dala antybiotyk ten sam co ostatnio:confused::confused:ja przy goraczce stosuje tez czopki Efferalgan lub Viburcol N-te drugie sa homeopatyczne i zbijaja temp.,ale takze uspokaaja dziecko-dobre taz przy zabkowaniu-szczerze polecam:tak:trzymaj sie kochana-usciskaj Mala od cioci i zdrowka zycze:tak::tak::tak::tak::tak::tak:ja wyszlam z Domisiem na spacer,ale u nas taka pogoda,ze po 20 min wrocilismy-zimno,ze psa nie wygonisz...............:wściekła/y::wściekła/y:
 
Wiolka no nie dziwie Ci sie bo to nienormalne żeby dziecko co 2 tyg na to samo chorowało, swoją droga porobiło się tyle co druga to chora ale najgorzej jak sie dziecko męczy :(
mama05 oczywiście że będzie wszystko dobrze i trzymam kciuki za wizyte :)
 
znalazlam polskiego pediatre 40 km od nas. teraz czekamy az moj M przyjedzie i jedziemy.trzymajcie kciuki zeby bylo ok
 
witam my juz po zakupach kupiłam pare rzeczy dla tej malutkiej jakie one słodkie nie wiedziałam co wybrać :D
josephine - no lepiej weź ciepłe rzeczy bo tu jakos tak mroźno sie zrobiło w polsce u nas to teraz chyba -10 jest
maryla- no to chyba wszystkich łapie grypa u mnie w domu i ja i moj maz tylko mały narazie zdrowy i mam nadzieje ze tak zostanie bo jemu to zwykła grypa wystarczy zeby zapalnie płuc albo oskrzeli załapać
mama05- no staram sie zagladać ale nie zawsze mam jak moj mały nie chce juz spac w dzien no chyba ze usnie w aucie albo na spacerze i jak tyko widzi ze do kompa siadam to jest pisk :)
wiolka- wiesz jak my wyjezdzalismy do polski to byłam z małym u lekarza i mowie ze goraczka i ze kaszel i tak dziwnie oddycha a ona mówi ze ona nic nie słyszy no to dobra dałam spokój ale jak przylecielismy tutaj to w ten sam dzien jeszcze do szpiatala bo maly zapalenie płuc wiec ja sie nie dziwie ...a wiesz małej mozesz na zmiane dawać nurofen i np pandol bo to dwa rózne leki..
zapmarta - moj gin mowił ze tak 2- 3 miesiące przed starankami odstawic anty
 
znalazlam polskiego pediatre 40 km od nas. teraz czekamy az moj M przyjedzie i jedziemy.trzymajcie kciuki zeby bylo ok
WIOLKA-i bardzo dobrze zrobilas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak:jedz i daj znac:tak:Domi jak ostatnio poechalam z goraczka to stwierdzila,ze gardlo OK,oskrzela tez jedynie wezly chlonne przy uszach powiekszone-zapisala tabletki HEVIRAN i po krzyku-goraczka ustapila i choroba sie nie rozwinala.czekamy na dobre wiesci;-) b e a t k a -domyslam sie,ze wybor ciezki-jesli chodzi o ubranka-mam syna i corke i znam temat z kazdej strony:)))rozgrzej sie bo jeszcze nam sie przeziebisz-teraz ta pogada taka zdradliwa i duzo bedzie chorob,niestety:((
 
Ostatnia edycja:
mama05- no ja niestety juz chora jestem ale to tez przez chore zatoki ja co chwile angine łapie wiec sie przyzwycziłam:)
a moje dziecię spi wiec chwila odpoczynku,a przy chrakterku mojego synka to jedyna chwila kiedy siedze i sie nie ruszam
 
Ostatnia edycja:
reklama
b e a t k a -moj junior tez wlasnie zasnal:tak::-D:-D:-Dja odpalam woskownice bo depilacje czas zaczac:cool2:kawke zaraz robie.zjedlismy z Domisiem pomidorówke-smaczna wyszla,taka gesta-syn jadl i co chwile-mamo pyszna-moj mlodzieniec:-):-)ciesz sie chwila spokoju i delektuj cisza:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry