reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja od zawsze wykorzystuje to ze dziecko spi wtedy tylko siedze albo leze ale sie nie ruszam nie sprzątam nie gotuje tyko zbieram siły na nastepną połowe dnia a wszytskie czynnosci domowe robie jak on nie spi ...
ja to bym sie tak do kosmetyczki wybrała do fryzjera tez by sie przydało...ale jeszcze poczekam niech sie troszke cieplej zrobi to sie przynajmniej ludziom pokaże :) a ja dzisiaj rosołek z racji tego ze nedziela poza domem to dzisiaj tak mnie naszło :)
 
reklama
b e a t k a - ja robie dokladnie tak samo-jak najwiece kiedy Domi lata po domu a potem odpoczynek-wczesnie kladlam sie na kanapie na stoliku kawa i slodkosci i przed tv ale od stycznia-spedzam czas wolny na BB:-D:-Dja jestem z wyksztalcenia kosmetyczka,dlatego duzo robie sobie sama a u fryzjera bylam m-ac temu i teraz ide 13 kwietnia-mam ktotka fryzure i co 2 m-ce trzeba podcinac-co widac na avatorku:tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
właśnie ślicznie wygladasz normalnie fryzurka stworzona dla ciebie :)u nas niestety nie ma zadnego fajnego stylisty sa tylko fryzjerki które nie potrafia doradzic wiec bede musiala sie troszke dalej wybrać >)
 
b e a t k a -dziekuje Ci slonko:-Dja wlasnie wybralam sie do stylisty i wlasnie taka fryzure zaproponowal i taki kolor bo wczesniej upieralam sie przy rozjasnianiu na blad:dry:a teraz mam kolor prawie swoj i fryzure,ktora sama sie uklada-po umycie tylko susze i na koniec troche lakieru na ten wicher:sorry2:i mimo,ze place co 2 m-ce 150zl to chodze do tego goscia od pazdziernika bo widze efekty i mi latwiej teraz utrzymac super fryzurke praktycznie bez wysilku:-D:-Djak masz gdzies styliste to warto ie wybrac:tak:ja w trakcie woskowania-teraz nogi:cool2:MAMA99-witam-kiedy idziesz na betke???w czwartek czy w piątek??jak samopoczucie?
 
Ostatnia edycja:
:-) Widzicie moje kochane ale miałam nosa że mojej fasolki nie ma :-:)-( , dziś rano obudził mnie @ @@@@ , o trzy dni za wcześnie przyszedł sama nie wiem co myśleć , bo jak sprzątałam pokojk po malowaniu u małej , to dokuczał mi bul kręgosłupa , może nie za mocno ale czułam że go mam :-D. sama nie wiem co myśleć .... wyć mi się chce ..:-(.
 
MAMA99- nie wyj i nie poddawaj sie:no:nie wolno:no:bo potem ta dolina nie chce czlowieka opuscic:wściekła/y:dobrze,ze za tydzien masz wizyte-bedziesz akurat po @i ginek zobaczy jak wygladaja Twoje jajniki,jak sprawa wyglada z jajeczkami i wogole-glowa do gory i teraz czekaj na wizyte a po wizycie zaczniesz dzialania:tak:z nowa,zdwojona sila wodospadu:-D:-D:-D:-Dbierz folik i badz dobrej mysli,ja mam wizyte jutro i pewnie wyjde z recepta na hormony,ale nie poddam sie bez walki-NIE SPOCZNIEMY NIM POCZNIEMY:tak::tak::cool2::cool2:i Ty tez sobie to powtarzaj;-)wiem,ze Ci smutno,ale tak to juz jest na to na czym nam najbardziej zalezy trzeba nieraz dluzej poczekac...wiem co mowie,tez swoje wyczekalam:sorry2:
 
hej kobitki!!!WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA:tak:
wpadłam na chwilę po pracy i zaraz po małą do przedszkola,ciekawe czy nie marudziła,bo 3 tyg przerwy miała.
marylka,agnieszka,beatka zdrówka życzę!!!ja też ciągle z zatokami walczę,niby lepiej,ale nadal pobolewają przez cały dzień:-(
wiola mam nadzieję,że z małą wszystko ok i polski lekarz bardziej się zainteresuje:tak:.taka gorączka przez tyle dni to niepokojący objaw:-(
josephine,ale masz grafik napięty,przynajmniej cos się dzieje:tak::-)
mama99 :-:)-:)-:)-(,w następnym miesiącu będzie lepiej:tak:.ściskam:tak:

mama05 jak tam woskowanie?widzisz jak ten czas szybko miną?juz jutro ginek:tak:.trzymam kciuki za lewy jajniczek:tak::-)
 
jeszcze dodam,że pierwszyy dzień w pracy standartowy,czyli niestety zagięty parol mojej dyrekcji:wściekła/y:.to jest sprawa tylko na wątek zamknięty,jak będę miaął czas to napiszę.jedno Wam powiem,takiego ZŁEGO człowieka,jak moja dyrektorka,to ja w życiu nie spotkałam:no:.co roku próbuję pracę zmienić,ale niestety nie mam znajomości,a u mnie niezbyt duże miasto i szkół też niezbyt wiele,więc kto ma znajomości,ten ma pracę...ehhh

zmykam kochane po moją królewnę;)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
BIBINKA-witam Cie KOBIETKO-;-)Tak czas szybko przy Was zlecial i juz jutro wielki dzien:-D:-D:-Da Ty nawet pamietasz,ze to z lewym jajnikiem ide-kochana jestes:tak::tak::-)czekamy na zamknietym na opis Twoej sytuacji i niezazdroszcze:no:lec po corcie-po takiej dlugiej przerwie jak masz mozliwosc to odbiez Ja troszke szybciej,zeby sie znow przyzwyczaila do przedszkola;-)a woskowanie-tam juz zrobione i 1 noga teraz biore sie za 2 :baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry