reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czy mama się do kogoś odezwała??? Rozmawiałam z nią wczoraj wieczorkiem i milczy teraz jak zaklęta!
MAMA zejdz z drabiny i pomachaj chociaz do nas!
 
reklama
maryla- no właśnie, masz rację powinno sie cieszyć z tego co się ma, bo nie wiadomo co może przynieść życie. Takie wspólne mieszkanie z taką liczną rodzinką ma swoje plusy, ja mam okazję tego doświadczyć tylko wtedy jak jedziemy na wakacje:-)zawsze coś, dlatego marze o liczniejszej rodzinie...

wisieńka- wyobrażam sobie jaka to musi trauma dla kobiety i rozumiem to Twoje pragnienie. Ono jest tak silne, że aż boli, prawda? Będzie dobrze, nie poddawaj się, przyjdzie na to na pewno odpowiedni czas, zobaczysz:-)
 
Ewelinko- nie ma za co dziękować :* pa Słonko :*

Wisienko-infekcja na pewno polezie po antybiotyku i cieszę się, że ładnie się wygoiło!
Przyjdzie taki dzień, że powiesz, że jesteś gotowa na kolejne Dzieciątko, a strach on już zawsze w nas zostanie...
Fajnie, że zostajesz we Wrocku, ale widzę, że sobotę masz już zaklepaną, więc może innym razem się uda...
Co do Mamy, to ja do Niej dziś dzwoniłam i nie odebrała, pewnie zajęta nasza Babeczka...

Marylka- wcale nie marudzisz :))
 
Ostatnia edycja:
Ewcia Ty tu nie wymyslaj moja droga.Mlodam z małżem przychodzą do nas wieczorkiem, jesli macie ochotę to wpadajcie też a jak wolisz sama w dzień to jestem do dyspozycji.
kalmandynka dziekuje kochana. Ja szybko się zbieram , jak się dostaje ciągle po dup... to potem za każdym razem szybciej zaczynasz wstawać. Boli bardzo ale trzeba dalej na przód chodzby na czworakach. Czasem sie popłacze, poprzeklina i trzaśnie drzwiami a potem cóż żyje się dalej.
 
Wisienko- mój K. jutro jedzie po garnitur do Opola więc odpada, abyśmy razem przyjechali. Jak coś, to dam Ci jutro znać, bo muszę popatrzeć na autobusy, a do południa posprzątać w domku. No i zastanawiam się czy w ogóle ja z pks-u trafię :baffled:


Będę uciekać, bo coś plecy mnie bolą... auć
Pa Babeczki :*
 
Ostatnia edycja:
hej PRZYSZLE MAMUSKI

pisalam tutaj jakies pare miesiecy temu mam nadzieje ze duzo staraczek ktore wtedy poznalam czeka juz na swoje dzidzie :))))
niestety u nas dzidzi nie widac staramy sie juz rok :L(((
bylam u lekarza 4 m-ce temu u gina powiedziala ze jesli mialam jedna dzidzie to znaczy ze wszystko ok tylko mam o tym nie myslec KURDE JAK O TYM NIE MYSLEC .......... i ze jak przez nast 6 m-cy nie wyjdzie to sie zglosci

czy sa dziewczyny ktore mialy problem dopiero z druga dzidzia prosze o rade
pozdrawiam
 
hej dziewczyny:) tu u was jestem nowa i nie bardzo sie lapie w tych wszystkich historiach...ale tez planuje zostac mama :)

wisienka widzialam ze tez jestes na innym forum.. wiem co czujesz bo tez poronilam pod koniec marca, ale juz sie jako tako pozbieralam i planujemy z narzeczonym drugie malenstwo..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witaj kasienka862- ja jestem tu od 3 dni, ale zapewniam Cie że można się połapać co i jak;-) Poza tym to forum to jest fajne miejsce, panuje tu specyficzna atmosfera:-)

witaj kasiaczek82- mam już jednego urwiska, narazie tylko planujemy drugie, będziemy działać za 2, 3 mce, ale masz rację problem jest wtedy kiedy się bardzo chce i się o tym myśli. Znam to, bo to przerabiałam. Życze powodzenia.
 
reklama
kasienka, kasiaczek witajcie, piszcie z nami jak najczęściej bo potem bardzo cięzko się zorientowac o co chodzi, ruch u nas nieziemski
kasiaczek ja zaszłam w drugą ciążę, po 15 latach od pierwsze, po latach brania anty w pierwszym cyklu. Nietsety ja straciłam. Sa tu dziewczyny , które walczą o swoje 2 albo i 3 dziecko więc nie będziesz sama. Mi też gina powiedziała, ze jesli jest jedno nie powinno byc problemun z zajściem. Nie wiem jaka mestode stosujecie w starankach bo jesli po prostu chybił tyrafił to lekarze daja rok ale jesli mierzysz temp. czy ustalasz dni płodne za pomoca obserwacji i testów to po pół roku zaleca sie badania.Napisz cos więcej o sobie , bo większośc pewnie cie nie zna , masa nowych dziewczyn. Wiele juz fasolkuje. Pozdrawiam
kasienka a jak długo się staracie i ile masz lat , no i czy to pierwsza ciąża , napisz cos więcej. Przykro mi moja droga. Straszne to jak wiele dziewczyn to spotyka. Staraczki to mój watek nr 1 ale bywam tez na innych. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry