reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mary życzę udanych zakupów!!
u mnie z nogą dobrze...

jejuś tak sobie wczoraj o wszystkim myślałam i myślałam...aż dostałam smsa o wypadku synka Libby i dopiero do mnie dotarło...że przejmowałam się pierdołami, bo tak na prawdę w życiu liczą się inne rzeczy..

dlatego podjęłam jedną decyzję...idę na urlop!!!!!! biorę sobie przerwę od bb, na jak długo nie wiem, na razie nie zamierzam tu zaglądać, osoby zainteresowane kontaktem ze mną znajdą mnie albo na fb, albo maila mogą napisać;))) jak ktoś nie ma jakiś namiarów to poproszę o pw-podam- od jutra mam urlop!!!
za dużo nerwów mnie to forum kosztuje, muszę się skupić na rodzinie, przeprowadzkach i prawdziwych przyjaciołach, tym, którym na mnie zależy i mimo że czasami się potykam -sami potrafią wyciągnąć do mnie ręke;
od jakiegoś czasu czułam się tu na cenzurowanym...tak jakby ktoś czekał na jeden mój krok, który wg niego będzie niewłaściwy...
nikogo nie obraziłam, nikomu nic nie zrobiłam, z nikim nie spiskowałam, i nie jestem żadnym fałszywcem!!! to mnie obrażono, osądzono, tak naprawdę mnie nie znając.....ale nie mam do nikogo żalu, nie będę się zniżać do poziomu co niektórych...cieszę się,że miałam kontakt z Wami wszystkimi- każdy taki kontakt mnie czegoś nauczył i pokazał na kogo mogę naprawdę liczyć, kto jest moim przyjacielem- jestem bardzo za to wdzięczna!!!!

przychylam się do większości by zamknąć ten wątek- już nie ma żadnych staraczek...chyba że kogoś przeoczyłam

pozdrawiam wszystkie kobietki- ze wszystkich wątków
i proszę tylko o jedno- nie piszcie już podtekstów i naśmiewajcie się nawet z SÓWEK...chyba że jesteście aż tak przesiąknięte nienawiścią do innych ale to wasza sprawa

do zobaczenia gdziekolwiek-papa
 
Paulina - bardzo sie ciesze, ze Cie poznalam! :-) A ten post dal mi duzo do myslenia i zgadzam sie z Toba w 100%!
 
Dziś Prawdziwych Staraczek 2011 już nie ma... :-( :-p

Ale najważniejsi są rodzina i prawdziwi przyjaciele :-) Dla nich warto czasem nawet wystawić się "na pożarcie"... ;-) Wiemy, gdzie się znaleźć, wiemy, gdzie Ciebie znaleźć, Paulinko :* :-)
 
Ostatnia edycja:
Dbać będziemy na pewno :-) Obawiam się tylko, że nie odpuścisz i w dalszym ciągu będziesz siać zamęt. Nie wystarczy Ci, że możesz się wyżyć na swoim nowym wątku? Koniecznie musisz wpadać i podjudzać, psując atmosferę? Nie mam nic do Ciebie, chcesz to z nami pisz, ale podstawówki nam oszczędź i złośliwości też. Ja nie piszę na "staraczkach forever", podjudzając i chcą wzbudzić niepotrzebnie złe emocje.
 
Sergi - a jak Ci kawa dziś smakowala i ile kostek cukru uzylas? Bo o tym to juz parę dni tu nikt nie gadal! :-D:-D
 
Mary Dzisiaj już dwie wypiłam, ale kostek nie wrzucam, tylko słodzikiem słodzę :-) I jedną kawę z syropem karmelowym wypiłam i z bitą śmietanką :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry