reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzaj umowy o pracę

niuni

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2006
Postów
823
Witam,

Z końcem czerwca br kończy mi się urlop wychowawczy, złożyłam wypowiedzenie w obecnym zakładzie pracy, ponieważ nie chcę już tam pracować. Otrzymałam decyzję akceptującą rozwiązanie tejże umowy z dniem końca urlopu.

Od dwóch lat pracuję na umowę o dzieło w innej firmie (szkolę personel) i wiem, że od jesieni chcieliby mnie zatrudnić na etat. Warunki umowy są do uzgodnienia, ponieważ firmie na mnie zależy i mogę poddać dyskusji moje propozycje.
Obecnie rozliczana jestem z przepracowanych godzin (łatwiej nam w rachunku).
Chciałabym podjąć tam pracę na etacie, która nie wiązałaby mnie ośmiogodzinnym dniem pracy.
Czy umowa o pracę może być również np. zadaniowa? Albo przyjmująca za etat np. 20 godz. w tyg.?


Pozdrawiam serdecznie,

Ania
 
reklama
Witam,

Z końcem czerwca br kończy mi się urlop wychowawczy, złożyłam wypowiedzenie w obecnym zakładzie pracy, ponieważ nie chcę już tam pracować. Otrzymałam decyzję akceptującą rozwiązanie tejże umowy z dniem końca urlopu.

Od dwóch lat pracuję na umowę o dzieło w innej firmie (szkolę personel) i wiem, że od jesieni chcieliby mnie zatrudnić na etat. Warunki umowy są do uzgodnienia, ponieważ firmie na mnie zależy i mogę poddać dyskusji moje propozycje.
Obecnie rozliczana jestem z przepracowanych godzin (łatwiej nam w rachunku).
Chciałabym podjąć tam pracę na etacie, która nie wiązałaby mnie ośmiogodzinnym dniem pracy.
Czy umowa o pracę może być również np. zadaniowa? Albo przyjmująca za etat np. 20 godz. w tyg.?


Pozdrawiam serdecznie,

Ania

Oczywiście zadaniowy czas pracy jest mozliwy - tutaj jednak trzeba się liczyć z otrzymaniem zadania, którego wykonanie zajmie np. 50 godzin w tygodniu.
gdyby Pani chciała pracować zawsze np. 20 godzin - nalezy zawrzeć umowę na 1/2 etatu.
 
Do góry