reklama

Rodze? Nie rodze?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez LadyLuna, 26 Lipiec 2013.

1. LadyLuna

LadyLuna Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.
    Mam dwa terminy porodu, według miesiączki 19 lipca a według usg 4 sierpnia. Dwa tygodnie temu mój lekarz prowadzący strwierdził że robi zaczyna mi się robić rozwarcie i w sumie to moge córcie zacząć rodzić w każdej chwili i za 2 tygodnie mam się do niego zgłosić jakbym nie urodziła ale z chytrym uśmiechem na twarzy że wątpi żebym zdążyła do niego przyjść. Tak więc już dwa tygodnie siedze jak na szpilkach koło spakowanej torby i.... nic konkretnego jeszcze się nie stało.
    W tym tygodniu w poniedziałek zaczełam plamić na brunatno (oczywiście tel odrazu do lekarza i rozkaz od niego jechania do szpitala). W szpitalu podłączyli mnie do ktg które zarejestrowało cały jeden skurcz w ciągu 40 minut. Orzekli że to czop śluzowy albo jego resztki i odesłali do domu. Wczoraj mój lekarz zobaczył mnie ponownie po tych nieszczęsnych dwóch tygodniach i po badaniu orzekł że dalej wszystko ''jest u góry'' i będzie jednak ten nieszczęsny sierpień. Dziś miałam kolejne ktg w szpitalu na które aż nie chciało mi się iść bo byłam świecie przekonana że znow będzie cisza. Pielęgniarka już w trakcie ktg orzekłą że bardzo dużo skurczy mi wychodzi ale nie są to jeszcze porodowe skurcze i wysłała do szpitalnego lekarza. Lekarz po zbadaniu orzekł że mam rozwarcie na 1 palec i szyjke skróconą gotową do porodu. Powiedział że mam częste skurcze i tylko mam czekać az staną sie silniejsze a tego moge się spodziewać w każdej chwili...
    No więc zgupiałam, sama nie wiem czy to znaczy że coś ruszyło czy jeszcze sobie poczekam? Każdy lekarz mówi co innego :( Miała która coś podobnego?
    A może znacie jakies bezpieczne sposoby na rozkręcenie tych skurczy? Wiem że jeszcze zostało mi troszke do tego drugiego terminu ale ja już z taką nadzieją od dwóch tygodni czekam obolała i opuchnięta :(
    Dodam jeszcze że te skurcze czuje, nie są całkiem bezbolesne troche mnie brzuch boli tak jak przy okresie.

2. Pati.b

Pati.b Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jutro myślę że urodzisz ;-) dużo chodź i kucaj, rob przysiady, popros o piłkę i na niej rob okrazenia biodrami to przyspieszy porod ;-)

3. reklama
  4. *martusia*

*martusia* Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wiesz porod w kazdej chwili moze Cie zaskoczyc ;) skoro jest rozwarcie i szyjka gotowa no to juz z gorki.

mozesz chodzic, kucac, albo na pilce okrazenia robic.

szczesliwego rozwiazania!

5. LadyLuna

LadyLuna Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wypróbuje te przysiady i kucki :)
    Jak narazie jakoś od 3 w nocy boli mnie bardzo w pachwinach i w krzyżu ale nie mam jeszcze regularnych skurczy. Do tego z samego rana jakaś biegunka się u mnie pojawiła...

6. Maciejkaa

Maciejkaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ladyluna wejdz sobie do nas na sierpniówki 2013 :) tam mamy podobne problemy to sobie zabijesz czas :)

7. annaoj kce

annaoj kce 08.06/04.10/09.13

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lady zawsze możesz spróbować zrobić lewatywę (do nabycia w aptece). I tak w szpitalu by Ci przed zrobili, a to może spowodować przyspieszenie. No i jeszcze zawsze możesz w przyjemny sposób tatusia dziecka wykorzystać;-)
    Mam nadzieje, że szybko zacznie się coś dziać.

8. Beti1986

Beti1986 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kochana lekarze mowia co innego bo sytuacja zmienia sie z godziny na godzine:) jesli masz skurcze niereglarne i nie bola to czekaj az zaczna pobolewac i robic sie regularne to moze sie stac dzis a moze za kilka dni:)

9. Siosianna

Siosianna Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam mały problem, w ogóle to nie wiem czy to jest problem, czy po prostu za bardzo się martwię. Od nocy moja macica jest cały czas twarda w ogóle brzuszek nie mięknie i czasami jeszcze mocniej ściska, ale nie jest to bolesne, a w niedzielę zakończyłam branie fenoterolu i nie wiem czy to normalne że ta macica cały czas utrzymuję się taka twarda, że nawet leżeć się nie da

10. reklama
  11. weronikak

weronikak

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej,ja mam termin na jutro,jesli nie to we wtorek na wywolywanie musze przyjsc! Bardzo boje sie tego wywolywania podobno bardzo boli! Robie wszystko zeby urodzic a tu nic!

12. annaoj kce

annaoj kce 08.06/04.10/09.13

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Weronika nie nastawiaj się źle. Z własnego doświadczenia napiszę, miałam drugi poród wywoływany, że jest boleśniejszy to fakt, ale wszystko szło szybciej, więc może też dlatego.
    Oby do jutro samo ruszyło

Poleć forum