reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo naszych dzieciaczków

KasiaDe

Mama VI'06 VII'08
Dołączył(a)
17 Marzec 2006
Postów
17 682
Miasto
Tarnów
Dziewczyny zakładam nowy wątek - zainspirowana Anią;-):-Di jej fasolką :-)
Kilka z nas ma już starsze dzieciaczki i ja osobiście bardzo chętnie o nich poczytam! Sumka, kakaw, Aniab, Mamusia, ... Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Piszcie!
 
reklama
Oj, to ja jeszcze przez kilka miesięcy nie będę miała nic do napisania :)

Ale zawsze miło być inspiracją :)

Za to bardzo chętnie poczytam, bo kwestie rodzeństwa będą u mnie wkrótce bardzo na topie :)
 
Ania, jak to nic? My chcemy o wszystkim wiedzieć! :tak::-DJak rozwija się ciąża, jak rośnie brzuszek! Pisz!!!
 
Tak, tak, Aniu pisz, bo przecież choć to jeszcze fasolka, to jednak już rodzeństwo:-) Ciekawe czy Ola będzie reagować na Twój powiększający się brzuszek :-)
 
Aniu GRATULUJĘ bardzo bardzo bardzo :):):) no i ja już jestem ciekawa - czy się spodziewałaś - czy masz jakieś objawy, jak się czujesz???? czy fasolka daje już o sobie znać???? ja się ostatnio zastanawiałam czy za drugim razem tez będę miałą takie objawy jak za pierwszym - teraz od razu bym wiedziałą skąd to dziwne pieczenie w krzyżu i ciągłe bekanie ;) tylko ze teraz może być inaczej i będzie niespodzianka :)
 
Basiu, spodziewałam się choćby tylko z tego powodu, że przestaliśmy się z mężem w jakikolwiek sposób zabezpieczać i "poszliśmy na żywioł" :) A z objawów, to zaczęła mi się troszkę woda zbierać pod skórą, zaczęłam mieć kosmiczne sny (pamiętacie, jak sobie zwariowane sny opowiadałyśmy?), jest mi trochę zimno, czyli klasycznie jak przy poprzedniej ciąży, za to zupełnie inaczej niż w podręcznikach :) Poza tym czuję się świetnie i mam ochotę góry przenosić!! :) Jestem strasznie, strasznie szczęśliwa!! Moja mała fasolinka rośnie!!
 
czytam i az mi łezki w oczkach stają, bo ja bardzo chciałabym już miec drugiego bejbika.rodzenstwo dla mojej małej Piki..no, ale poki co jakos tak ..musimy sie tu zaaklimatyzowac..itd..no i bytniej pomocy tu nie mam ( w zasadie zadej) i boje sie, czy dałabym sobie radę..(mąz duzo prauje i raczej nie da rdy zbyt wiele i tym razem pomóc..Ale abezpieczenia zdnego nie stosujemy:-Dok .......to nie ten wątek
 
a ja bym narazie nie chciała , tzn. takiego "planowanego brzuszka" :-) . jak narzie to chciałabym jak najwięcej czasu poświęcić tylko Zosi :-) no a tak za 3 latka pomyslimy o rodzeństwie . Chyba że miedzy czasie będzie jakaś miła wpadka :cool2:;-)
 
reklama
Jak sobie przypomne jak Madzia reagowała na mój rosnący brzuch to aż się sama śmieję:-) Była zadowolona że tam jest jej maleńki braciszek i jeździła ze mną na usg. Rysowała mi po brzuchu kwiatki i serduszka i mówiła ze mama jest taka gruba ze nie może z nią chodzić na basen. I dla Madzi gruba zosdtałam do tej pory- zawsze jak się złości na mnie to mówi że mama jest gruba. Magda idzie od wrzesnia do zerówki i ostatnio byłyśmy na specjalnych badaniach czy mogę ja dac do normalnej masowej szkoły bo jak wiecie ona urodziła się głucha a dopiero od 2,5 roku ma wszczep i słyszy i mówi. No i po badaniach jest super bo nie ma żadnych przeciwskazań i może isć do zerówki.:-)A z Matim to tak różnie czasem już się leją ale jak się razem zabawią to można boki zrywać. Są tacy kochani...
 
Do góry