reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo naszych maluchów

Dołączył(a)
7 Marzec 2005
Postów
13
Czesc!!!
Zastanawiam sie jak to u Was jest. Moj syn bedzie mial wkrotce 3 lat. Ja mam termin mam na maj. Sama nie wiem, czy juz mu opowiadac o braciszku czy jeszcze poczekac.
Prosze o opinie...
 
reklama
witaj...moja kluska w lipcu skończyła dwa latka,a termin tez mam na maj...opowiadam jej ciagle o maluszku z brzuszka...strasznie się cieszy...już od dawna strasznie ją ciekawiły małe bobaski,zwlaszcza,ze wszystkie dzieci z podwórka,no prawie mają rodzeństwo,poza tym strasznie jej się podoba wizja dzidzi w brzuszku u mamy (to nic,ze myśli,ze mama polknęła dzidziusia i chce,zebym ja też połknęła-pomysły Tatusia:)zobaczymy co to będzie kiedy się urodzi:)czy dalej bedzie tak entuzjastycznie nastawiona:)pozdrawiam
 
Hej! Moja córcia jest najstarsza - 17 grudnia kończy 11 lat.
A więc jak urodzę maleństwo będzia miała 11,5 lat
Ania jest wręcz zachwycona. Rozmawia z brzuszkiem, czyta bajki i obiecała, że będzie się zajmować maluszkiem ( oprócz zmieniania pieluch ;D)
Ania cały czas chciała mieć rodzeństwo i jest zachwycona, że jej największe pragnienie jej życia właśnie niedługo się sełni - mówi nawet, ze nie potrzebuje żadnych prezentów pod choinkę i na zajączka - bo już dostała to co chciała - tzn. dzidzie
 
rety,ale słodka ta Twoja córka...nie sądzilam,ze w wieku 10 lat dziecko moze mówic takie poważne rzeczy:)słodka naprawdę...no,ale w końcu ma najfajniesze imię na swiecie:)ANIA:)
 
Zgadzam się z Tobą jest super dzieckiem :laugh: - choć czasami ( jak dziecko wchodzące w okres dojrzewania) potrafi być nieznośna
Imię też ma fajne :laugh:
 
hilfe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak zareagowały Wasze starsze dzieciaczki???pewnie gosiek i abryz mają trochę łatwiej...ale Trini i kate????ja niewiem już co robic...kurde no EWa tak wymyśla,że szok...a moze to ja zaczęłąm więcej wymagac????????powiesic się ide...
 
reklama
biedronka - moja Ania też czasami jest zazdrosna - przecież całe życie to tylko ona była najważniejsza a teraz np. musi poczekać na kolację ( mimo, iż jest głodna) - bo Mirek się objada z cyca. Ale tak ogólnie go bardzo kocha i chętnie z nim przebywa.
 
Do góry