reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo naszych najmłodszych pociech

I jak tam dziewczyny? zmieniło się coś w relacjach między starszym i młodszym rodzeństwem?

U nas dalej spokój. Tomcio bardzo chciałby, żeby Adaś się już z nim bawił. Pokazuje mu właśnie ciastolinę (mam nadzieję, że go nią nie nakarmi ;-)). A tak poza tym, to jeszcze mu wyczucia brak. Czasem jak się na nim położy to wydaje mi się, że Adam zaraz wypluje to co zjadł, razem z wnętrznościami.
Ale Adasiowi to nie przeszkadza. On by się tylko uśmiechał do Tomcia. Jest w niego zapatrzony bardziej niż we mnie i w mojego cyca. A jak Tomasz jest w pobliżu, to mogę tylko pomarzyć o tym, że Adaś napije się mleka z cycka.
 
reklama
Ewa u nas to samo!!!
Ja nie pozwalam sie kłaśc na JULKA KALOWI,choć mały sie cieszy i non stop sie na niego gapi jak sie bawi ,sam pewnie już by chciał siedzieć przy klamotach razem z pierworodnym!!
Wczoraj u szwagra usypiał JULKA woził go wózkiem , głaskał, co mały sie odkrył to go przykrył ,poprawiał kocyk.
Normalnie myslałam,że serce z radosci mi pęknie.
Naprawde pekałam z DUMY!!
Do tego mowił ''śpij już LULUŚKU , NO ŚPIJ''!!!:happy2::happy2::happy2::happy2:
 
Mi się podoba gdy Adaś leży w leżaczku i zacznie coś tam sobie postękiwać, jakby chciał, żeby ktoś do niego podszedł, a ja jestem akurat zajęta to Tomuś podbiega do leżaczka i mówi "Nie płacz Adasiu, już jestem." :-D i podaje mu jakąś grzechotkę. Po prostu wymiękam :tak:
 
SERCE SIĘ KRAJE ZE SZCZĘŚCIA JAK ONI TAK SIE OPIEKUJĄ NIMI!!
NIGDY NIE MYŚLAŁAM,ŻE TAK BEDZIE KAROL KOCHAŁ!!

On to przylatuje i krzyczy na mnie żebym mu cyca dała bo płacze!!!:-D:baffled:

A swoja drogą ciekawe jakby był drugi mały bobo ,czy też by tak kochał.
A może miałby dość oby dwóch:-D:-D:-D:-D!!!
 
DZIEWCZYNY widziałyście mojego posta powyżej!!!
Taka ze mnie pani ciekawska ,to teraz mam I sie dowiem!!:-D:baffled::baffled::baffled::blink:

Niewiem czy WAS zaspokoje,mam jedno foto fasolinki-ego ,pierwszym razem co byłam dała mi.
Pewnie juz wiecej nie dostane z chłopcami też dostałam po jednym na samym poczatku :-(.
Szkoda ,że nie wiecej!!
 

Załączniki

  • 022.jpg
    022.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 138
  • 023.jpg
    023.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 135
justysia śliczny dzidzius,a jaki podobny do ciebie:-),szkoda tylko ze łapka sobie nakryło i nie widac jeszcze czy chłopczyk czy dziewczynka:-)może następnym razem sie uda podpatrzec,Niech nam zdrowo rośnie w brzuszku.
 
Do góry