reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rodzeństwo z dwuletnią różnicą..

Jak ja urodziłam drugie dziecko to mój synek miał już skończone 2 latka jego siostrzyczka przyszła na świat 2 tygodnie po jego urodzinach. Nawet przyjechał z mężem po mnie i siostrzyczkę ale nie doczekał się nas. Zasnął w poczekalni na rękach mojej mamy. Gdy przyjechaliśmy do domu tak bardzo się cieszył, że zaczął dawać jej wszystkie swoje pluszaki. Na początku też się trochę obawiałam jak to będzie ale jest w porządku, tylko też nie można było go zostawiać z siostrzyczką sam na sam. Teraz jak ona tylko zapłacze on zaraz biegnie po mnie, nadal daje jej wszystkie swoje zabawki. Mam taką nadzieję, że będą zgodnym rodzeństwem.:-D
 
reklama
Ponawiam wątek spowrotem bo jest tu dużo mam z dwuletnią różnicą dzieci i fajnie by było gdyby wszystkie mamy wymieniały się doświadczeniami:tak:
 
a ja zapraszam na podforum dzieci urodzone rok po roku
w koncu to nie ma róznicy czy rok czy 2 lata...
w obu przypadkach różnica wieku jest mała :tak:
i mamy te same problemy :tak:

u mnie jest półtora roku, więc ani to rok ani 2 lata :-p
 
U nas też różnica będzie 2 latka - i jeden miesiąc.
Mam wiele obaw, ale ogólnie wiem, że damy radę. Wszyscy dają...

A jak to będzie - zobaczymy:-)
 
Ja drugą córcie urodziłam 25 października 2006 gdy Maja miała 2 latka i 2 miesiące i była wtedy na etapie "ja sama" wcale nie chciała jeździć w wózku więc nie było problemu. Teraz natomiast cały czas chce jeździć więc Oleńkę nosze w chuście a Maja jeździ wózkiem i jakoś sobie radzimy.
 
My tez chcielibysmy miec roznice ok 2 lat (jesli teraz zaszlabym w ciaze to bedzie 2 latka i 4 miesiace). Mysle ze takie rodzenstwo dobrze sie chowa zwlaszcza jak maja kilka lat i pozniej:-)
 
U mnie bedzie roznica rowniutki 2 latka...no moze bez tyg:-) Napoczatku sie troche bałam bo macio nie chiał chodzic ale teraz bardzo ładnie sam tupta wiec mysle ze nie bedzxie tragicznie...boje sie tylko jednego ze rehabilitacji macia nie zakonczymy do narodzin dzidzi i tu bedzie troche kłopotu...ale jestem narazie dobrej mysli:-)
 
reklama
Hej!
U mnie też będzie różnica dwóch lat i dwóch miesięcy. Na razie Kubuś wie, że mama nosi w brzuszku Tymusia, często przytula się do brzuszka i woła "Kocham Tymka" ale nie do końca jestem przekonana, czy zdaje sobie sprawę z rewolucji, jaka niebawem zajdzie w jego życiu.
 
Do góry