reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

rodzenstwo z mala roznica wieku

reklama

_Alfa_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Październik 2012
Postów
200
Rozwiązania
0
Między moimi dziećmi jest 2 lata i 8 miesięcy różnicy. Ludzie, którzy mają jedno dziecko i babcie twierdzą, że dzieci jedno po drugim, że mała różnica, że ciężko itp. Według mnie te 2 lata to jest super różnica. Poza zazdrością, która pokazuje się chyba w każdym wieku starszaka, jest miłość i uwielbienie :) Biją się, no trudno, rodzeństwo :p
Jeśli macie ochotę to poczytajcie o tym rodzeństwie :p
http://matkawkosmos.blog.pl/
 

beataja

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Styczeń 2017
Postów
116
Rozwiązania
1
U moich znajomych jest rok i 2 miesiące. Takie fajne łobuzy tak się świetnie bawią mają wspólny język jest super. Na pewno na początku będzie ci ciężko ale potem na prawdę super!!
 

emolika

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2017
Postów
28
Rozwiązania
0
Myślę, że to, czy dzieciaki będą miały fajne stosunki to nie zależy tylko od wieku. Znam bliźniaczki, które ciągle się kłócą. I rodzeństwo, które dogaduje się pomimo 17 lat różnicy. Nie ma reguły ;)
 

Mujer

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2014
Postów
5 103
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
I rodzeństwo, które dogaduje się pomimo 17 lat różnicy. Nie ma reguły ;)
Ale to na pewno dużo, dużo później. Z jednym bratem dzieli nas rok i zawsze trzymaliśmy się razem. Z drugim 4 lata i ciężko było na początku, wręcz nam przeszkadzał. Teraz jest ok, ale przez pierwsze lata traktowaliśmy go jak małolata ;)
 

Podobne tematy

Do góry