reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rodzenstwo z mala roznica wieku

Dołączył(a)
31 Październik 2011
Postów
197
Miasto
USA, California
kiedys sie mowilo co rok to prorok :), my mamy taka sytuacje, ze nasz synke ma 9 miesiecy, jest ze stycznia, a drugi synek w drodze, teraz 31 tydzien, termin niby jest na 1 stycznia, le i tak wiadomo, ze urodzi sie wczesniej, bo juz leze w szpitalu i walcze, aby posiedzial w brzuszku jeszcze troche. Od samego poczatku zastanaiwamy sie z mezem jak to bedzie, czy beda sie dobrze dogadywac, chyba poslemy ich razem do szkoly. czy sa tutaj inne mamusie z pociechami pomiedzy ktorymi jest mala roznica wieku :)
 
reklama
Witam,
Jeśli będziesz miała natchnienie, to zajrzyj na nasz wątek Dzieci rok po roku - Multimamy. Dzielimy się tam naszymi codziennymi problemami, doświadczeniami. Zapraszam.

Oby synuś jak najdłużej wytrzymał w brzuszku, choć pewnie tęsknisz też za starszym. Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania.
 
Witam.
U mnie różnica miedzy starsza córka a nastepnym synkiem to rok i 3 tyg wiec różnica tez malutka :tak:
Na poczatku bylo ciężko, ale mialam pomoc mamy i męża:tak: potem czlowiek uczy sie organizacji :tak: i jest coraz łatwiej, choc wiadomo kryzysy ma kazda mamusia.... ;-)

No i również zapraszam na Multimamy :tak: ;-) Dzieci rok po roku
 
Przy tak małej różnicy wieku na początku napewno ciężko, ale nie długo, bo zaraz dzieci zaczna sie interesować i zajmować sobą, myslę rok z małym haczykiem, później luz, lepiej i łatwiej się wychowuje dwoje dzieci niż jedynaka, bo mimo że na pierwszy rzut oka więcej roboty przy nich, to wcale tak nie jest, a jak dzieci bawia się ze soba to masz więcej czasu dla siebie :-p
 
ja mam synka Fabiana ma jeden roczek i zawsze marzyłam aby była mała róznica wieku między rodzeństwem, ale niesety życie mi się popaprało i jestem w trakcie rozwodu, ale moim zdaniem różnica do 4 lat to jeszcze jest ok. Tak myśle
 
Ja mam dwie córki. Między nimi są 2 lata różnicy - dokładnie bo obie są z sierpnia. I jak to z dziewczynami bywa - raz gorzej, raz lepiej ale jakoś w miarę fajnie się dogadują
 
reklama
Hej :)

Między moimi dziewczynkami jest 19 m-cy różnicy :) Było fajnie i nawet nie tak ciężko jak myślałam, że będzie.
Teraz między chłopcami będzie 22 m-cy i oby też było w miarę oki. Bo w sumie to już 4-ka
 
Do góry