reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rodzenstwo z mala roznica wieku

ja zaszlam w ciaze kiedy synek mial 6 miesiecy. na pocatku nie mogl zaakceptowac brata... ale teraz nie moga bez siebie zyc.. super sie na nich patrzy.. na poczatku bedzie ci ciezko... ale tak jak malutki skonczy rok, bedzie zupelnie inaczej..
 
reklama
Witam u mnie między córciami było 17 miesięcy a teraz jak urodze to między młodszą córką a dzidziusiem będzie bez 3 miesięcy 5 lat:tak:
 
A między moimi synkami jest różnica wieku rok i pięć miesięcy, w marcu przyjdzie na świat kolejne maleństwo, różnica między najstarszym a najmłodszym będzie 3 lata a między środkowym a najmłodszym rok i osiem miesięcy. Z dwójką nie jest źle, choć wiadomo czasem dają popalić, a jak to będzie z trójeczką to się okaże.
 
kiedys sie mowilo co rok to prorok :), my mamy taka sytuacje, ze nasz synke ma 9 miesiecy, jest ze stycznia, a drugi synek w drodze, teraz 31 tydzien, termin niby jest na 1 stycznia, le i tak wiadomo, ze urodzi sie wczesniej, bo juz leze w szpitalu i walcze, aby posiedzial w brzuszku jeszcze troche. Od samego poczatku zastanaiwamy sie z mezem jak to bedzie, czy beda sie dobrze dogadywac, chyba poslemy ich razem do szkoly. czy sa tutaj inne mamusie z pociechami pomiedzy ktorymi jest mala roznica wieku :)


Mogę ci tylko pozazdrościć też bym tak chciała :) Dzieciaki na pewno będą się trzymały razem jak już pójdą do szkoły to razem będzie im łatwiej w szkole w nowym towarzystwie zawsze będą mogły liczyć na siebie. A drugi aspekt jeśli jesteście rodzina rzymskokatolicką to wszystkie (no prawie wszystkie) obrzędy jak to mówią "za jednym zamachem"

życzę dużo szczęścia i powodzenia :):)
 
U nas będzie różnica między dziećmi 21 mcy. Zawsze chciałam mieć dzieci z małą różnicą wieku, ale teraz powoli zaczyna pojawiać się strach jak to będzie. Też wychodzę z założenia że pierwszy rok będzie najtrudniejszy, potem będzie już z górki. I tego się trzymam.
 
reklama
Do góry