reklama

Rodzić bez bólu!!! - list do ministra

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Zuz-Inka, 3 Luty 2011.

1. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

2. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

podpisane;-)

3. reklama
  4. Magnez1

Magnez1 Fanka BB :)

Podpisujcie Panie.

5. Pysia29d

Pysia29d Fanka BB :)

to nie ma sensu to nic nie da.jak juz chcecie to wysyłajcie normlany list a nie przez internet bo too bezsens

6. nanny81

nanny81 Zaciekawiona BB

podpisane :)

7. Zuz-Inka

Zuz-Inka MAMA NA PEŁNY ETAT

Pysia moze i nie ma sensu, tak jak i zwykly list zginie w tlumie ale przynajmniej cos chcialam zrobic.
    Urodzilam 3 dzieci wszystkie naturalnie bez znieczulenia, przezylam...ale chcialabym miec wybor. Chocby platna ale mozliwosc znieczulenia!!!

8. wiolan

wiolan PODWÓJNA MAMA

nie uwazam aby to nie mialo sensu.. jak masz takie podejscie że lepiej tego nie robic bo nie przyniesie żadnego efektu to najlepiej sie poloz, bo przeciez nie ma sensu życie skoro i tak sie umrze...

PODPISANE i rozesłany link po koleżankach

9. vampiria

vampiria Fanka BB :)

Ja też podpiszę- mimo, że rodziłam w U.K. i więcej rodzić nie zamierzam :)
    Myślę, że w każdym cywilizowanym kraju- a mimo wszystko Polskę za taki uważam- kobiety powinny mieć prawo do znieczulenia. Do DARMOWEGO znieczulenia. Tutaj na wstępie pytają, czy chcesz, co chcesz itp. A nawet jak nie chcesz- ja nie chciałam (do czasu,hihi, bo potem sama się darłam, żeby mi dali coś mocniejszego)- to i tak koło łóżka jest butla z gazem, w razie czego...

10. reklama
  11. LucyF

LucyF Fanka BB :)

podpisane:))
    vampiria ja to bym nawet zaplacila za zzo ale w moim chorym miescienie ma zzo w zadnym szpitalu nawet odplatnie, na szczescie od stycznia zaczal funkcjonowac prywatny szpital i tzm zzo jedyne 800 zl:))) tak ze nastepny dzidzius tam:)))

12. aguska2017

aguska2017 Moderator

podpisane:-)

Poleć forum