reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzić bez bólu!!! - list do ministra

reklama
to nie ma sensu to nic nie da.jak juz chcecie to wysyłajcie normlany list a nie przez internet bo too bezsens
 
Pysia moze i nie ma sensu, tak jak i zwykly list zginie w tlumie ale przynajmniej cos chcialam zrobic.
Urodzilam 3 dzieci wszystkie naturalnie bez znieczulenia, przezylam...ale chcialabym miec wybor. Chocby platna ale mozliwosc znieczulenia!!!
 
nie uwazam aby to nie mialo sensu.. jak masz takie podejscie że lepiej tego nie robic bo nie przyniesie żadnego efektu to najlepiej sie poloz, bo przeciez nie ma sensu życie skoro i tak sie umrze...

PODPISANE i rozesłany link po koleżankach
 
Ja też podpiszę- mimo, że rodziłam w U.K. i więcej rodzić nie zamierzam :)
Myślę, że w każdym cywilizowanym kraju- a mimo wszystko Polskę za taki uważam- kobiety powinny mieć prawo do znieczulenia. Do DARMOWEGO znieczulenia. Tutaj na wstępie pytają, czy chcesz, co chcesz itp. A nawet jak nie chcesz- ja nie chciałam (do czasu,hihi, bo potem sama się darłam, żeby mi dali coś mocniejszego)- to i tak koło łóżka jest butla z gazem, w razie czego...
 
podpisane:))
vampiria ja to bym nawet zaplacila za zzo ale w moim chorym miescienie ma zzo w zadnym szpitalu nawet odplatnie, na szczescie od stycznia zaczal funkcjonowac prywatny szpital i tzm zzo jedyne 800 zl:))) tak ze nastepny dzidzius tam:)))
 
reklama
Do góry