reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzic w Dąbrowie Górniczej

Dołączył(a)
7 Wrzesień 2006
Postów
1
Mam zamiar rodzic w Dąbrowie Górniczej prosze napiszcie jak tam jest jacy sa dobrzy lekarze poleccie kogos ja chodze prywatnie do ordynatora tego szpitala dr.Radeckiego czy ktos juz przy nim rodził ?
 
reklama
Magda, ja słyszałam wiele sprzecznych opini na temet szpitala w Dąbrowie i choć mieszkam koło niego nie zdecydowałam się tutaj rodzić. Jednak ostatnio kilka znajomych dziewczyn rodziło właśnie tutaj i były to porody nie tylko łatwe, ale i takie z komplikacjami i wszystko było ok. Dzieciaczki i zdrowe, mamusie szczęśliwe. Jeżeli chodzi o rdynatora to każda z nich chodziła właśnie do niego, z czego tylko jedna prywatnie. Dziewczyny były zadowolone.
 
Witam ,ja rodziłam synka w Dąbrowie w maju tamtego roku, chodziłam do lekarza Ziembińskiego ale do przychodni, a przy porodzie nie był, po prostu pomyślałam że na kogo trafie ten będzie. W szpitalu byłam całą noc przed porodem, fajna opieka, cały czas przychodziła położna i dawała mi zastrzyki, co do porodu nie mam żadnych zastrzeżeń, trafiłam na zmianę położnych rano i oby dwie były bardzo fajne, na sam poród przyszła pani doktor Klimczyk, bardzo mi pomogła, jedyny minus to przepełnienie szpitala, z synkiem leżałam 5 dni w sali nieprzystosowanej dla matki z dzieckiem, a ogólnie oki
 
Witam, czy ktoś ostatnio rodził w Szpitalu w Dąbrowie Górniczej?
Jestem w 22 tygodniu i zastanawiam się nad szpitalem.
 
Ja rodziłam w 2006 r. Odradzam!! Omijac z daleka!!
miałam cesarke potem miałam kolejny zabieg bo caly czas goraczkowalam i stwierdzili ze moze cos zostawili zenada!!
potem sie okazalo ze zarazili mnie bakteria coli i nie chccieli sie przyznac do tego!! wykonczyli prawie mnie!!
 
ja jestem z DG :) Moja koleżanka rodziła tam w 2006 oraz 2011 i była zadowolona :)
Z tego co wiem teraz porodówka i oddział noworodkowy jest teraz na wysokim poziomie :-)
A łóżko na porodówce to wręcz jak tron ;-)
Ja tam będę rodzić, bo mam parę kroków z centrum :))
 
Jezeli chodzi o Dąbrowe to ja w zeszłym tygodniu straciłam dziecko przez lekarzy z DG.
2 razy zgłaszałam sie po terminie do szpitala , zrobili mi tylko KTG. nikt nie zrobił mi USG , gdyby je zrobili wyszło by wcześniej ze nie mam wów płodowych i dziecko byłoby do odratowania , zgłaszajac sie 3 raz oznajmili mi ze dziecko nie zyje , na co nie chcąc robic sobie problemów w trybie natychmiastowych odesłali mnie do Bytomia , gdzie musiałam rodzic włąsnymi siłami martwe dziecko. Sprawa juz poszła do gazet i sądu.
 
Je suis un newbie et je viens de rejoindre aujourd'hui. Je ne peux pas voir l'un de vos commentaires de ces deux derniers mois. Vous n'avez pas la moindre idée de la raison pour laquelle vous n'êtes pas envoyez. Vos commentaires postés chaque semble être intéressant et bénéfique. Ma suggestion est que vous devez toujours être ici avec de nouveaux sujets et de nouvelles suggestions. Vous avez suggéré une façon simple de professeur comment expliquer MyAcess aux étudiants. C'est vraiment appréciable. Continuez. Des cris de joie.
 
reklama
Czy jest mamusia która ostatnio rodziła w Dąbrowie górniczej?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry