reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Rodzice adopcyjni poszukiwani!

Rozwiązania
0
Niestety moje życie potoczyło się tak, że nie będę w stanie zaopiekować się swoim maluchem, choć bardzo bym chciała. Poszukuję parę która chciałaby zaadaptować dziecko, stworzyć mu pełen ciepła i miłości dom. Wielkopolska

reklama

marta18691

Fanka BB :)
Miasto
Lublin
Rozwiązania
4
A dlaczego nie możesz zaopiekować się swoim dzieckiem mi by było ciężko oddać komuś obcemu! Nie wyobrażam sobie tego

madziolina_p

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Zrobisz jak zechcesz, ale przemysl dobrze. Jaka masz sytuacje, zeby nie moc zaopiekowac sie dzieckiem? pieniadze? brak ojca? wszystko sie da, sa zasilki, domy samotnej matki itp. Moze my tu pomożemy?

Marta Anna Z.

Rozwiązania
0
Zastanow sie dobrze, pamiętaj, ze z naprawde wielu bardzo ciężkich sytuacji mozna wyjsc. Moze chcesz nam opowiedzieć co sie stało? Na pewno sprowalybysmy Ci pomoc.

pannadorka

Rozwiązania
0
A ja podziwiam dojrzała decyzje. Może nie chce, może nie może, a chce zapewnić dobrą przyszłość. Myśle, ze ocenianie tej decyzji można sobie darować. Głowa do góry, na pewno znajdą się pary, które dadzą dzidziusiowi miłość i dom. Trzymam kciuki za Ciebie z całego serca.

madziolina_p

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
A ja podziwiam dojrzała decyzje. Może nie chce, może nie może, a chce zapewnić dobrą przyszłość. Myśle, ze ocenianie tej decyzji można sobie darować. Głowa do góry, na pewno znajdą się pary, które dadzą dzidziusiowi miłość i dom. Trzymam kciuki za Ciebie z całego serca.
ale my tu nie ocenilysmy, tylko mowimy, zeby sie zastanowila, zeby potem cale zycie nie zalowac

Ironka

Aktywna w BB
Miasto
okolice Łodzi
Rozwiązania
0
Niestety moje życie potoczyło się tak, że nie będę w stanie zaopiekować się swoim maluchem, choć bardzo bym chciała. Poszukuję parę która chciałaby zaadaptować dziecko, stworzyć mu pełen ciepła i miłości dom. Wielkopolska
Nie szukaj rodziców dla swojego dziecka w Internecie. To nie jest właściwe miejsce.

Znajdź ośrodek adopcyjny w pobliżu swojego miejsca zamieszkania i umów się tam na rozmowę. Spotkasz tam kompetentne osoby i otrzymasz niezbędną i fachową pomoc. Może się okazać że Twoja sytuacja nie jest tak beznadziejna aby oddawać dziecko. Jesli mimo to podejmiesz taką decyzje to z pewnością maluszek trafi na wspaniałych ludzi. Trzymam za Ciebie kciuki.

Zani2407

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Może trafi na dobrych ludzi albo spędzi całe dzieciństwo w domu dziecka:/ wg. Mnie dziecko to nie zwierzątko które się po prostu oddaje, powinno się zmierzyć z rodzicielstwem jednak jeżeli już to też radziłbym jak wyżej, znaleźć konkretny ośrodek adopcyjny, tam przynajmniej jest selekcja A w Internecie większe prawdopodobnstwo że trafi się na kogoś bardzo nieodpowiedniego. No i nie wiem jak to teraz prawnie wygląda, z adopcja ze wskazaniem nie orientuje się.
Nie szukaj rodziców dla swojego dziecka w Internecie. To nie jest właściwe miejsce.

Znajdź ośrodek adopcyjny w pobliżu swojego miejsca zamieszkania i umów się tam na rozmowę. Spotkasz tam kompetentne osoby i otrzymasz niezbędną i fachową pomoc. Może się okazać że Twoja sytuacja nie jest tak beznadziejna aby oddawać dziecko. Jesli mimo to podejmiesz taką decyzje to z pewnością maluszek trafi na wspaniałych ludzi. Trzymam za Ciebie kciuki.

reklama

Kaamilaaa

Rozwiązania
1

Autorko zgadzam się z koleżanką. Internet to nie jest dobre miejsce by szukać takich osób.

Musisz dowiedzieć się co i jak w jakimś ośrodku który się tym zajmuje a nie szukać przez internet bo tutaj nie masz pojęcia na kogo trafisz...
Mam nadzieję że jakoś się ci wszystko pouklada.

Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry