reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzice adopcyjni poszukiwani!

Dołączył(a)
24 Sierpień 2019
Postów
2
Niestety moje życie potoczyło się tak, że nie będę w stanie zaopiekować się swoim maluchem, choć bardzo bym chciała. Poszukuję parę która chciałaby zaadaptować dziecko, stworzyć mu pełen ciepła i miłości dom. Wielkopolska
 
reklama
Zrobisz jak zechcesz, ale przemysl dobrze. Jaka masz sytuacje, zeby nie moc zaopiekowac sie dzieckiem? pieniadze? brak ojca? wszystko sie da, sa zasilki, domy samotnej matki itp. Moze my tu pomożemy?
 
Zastanow sie dobrze, pamiętaj, ze z naprawde wielu bardzo ciężkich sytuacji mozna wyjsc. Moze chcesz nam opowiedzieć co sie stało? Na pewno sprowalybysmy Ci pomoc.
 
A ja podziwiam dojrzała decyzje. Może nie chce, może nie może, a chce zapewnić dobrą przyszłość. Myśle, ze ocenianie tej decyzji można sobie darować. Głowa do góry, na pewno znajdą się pary, które dadzą dzidziusiowi miłość i dom. Trzymam kciuki za Ciebie z całego serca.
 
A ja podziwiam dojrzała decyzje. Może nie chce, może nie może, a chce zapewnić dobrą przyszłość. Myśle, ze ocenianie tej decyzji można sobie darować. Głowa do góry, na pewno znajdą się pary, które dadzą dzidziusiowi miłość i dom. Trzymam kciuki za Ciebie z całego serca.
ale my tu nie ocenilysmy, tylko mowimy, zeby sie zastanowila, zeby potem cale zycie nie zalowac
 
Niestety moje życie potoczyło się tak, że nie będę w stanie zaopiekować się swoim maluchem, choć bardzo bym chciała. Poszukuję parę która chciałaby zaadaptować dziecko, stworzyć mu pełen ciepła i miłości dom. Wielkopolska

Nie szukaj rodziców dla swojego dziecka w Internecie. To nie jest właściwe miejsce.

Znajdź ośrodek adopcyjny w pobliżu swojego miejsca zamieszkania i umów się tam na rozmowę. Spotkasz tam kompetentne osoby i otrzymasz niezbędną i fachową pomoc. Może się okazać że Twoja sytuacja nie jest tak beznadziejna aby oddawać dziecko. Jesli mimo to podejmiesz taką decyzje to z pewnością maluszek trafi na wspaniałych ludzi. Trzymam za Ciebie kciuki.
 
Może trafi na dobrych ludzi albo spędzi całe dzieciństwo w domu dziecka:/ wg. Mnie dziecko to nie zwierzątko które się po prostu oddaje, powinno się zmierzyć z rodzicielstwem jednak jeżeli już to też radziłbym jak wyżej, znaleźć konkretny ośrodek adopcyjny, tam przynajmniej jest selekcja A w Internecie większe prawdopodobnstwo że trafi się na kogoś bardzo nieodpowiedniego. No i nie wiem jak to teraz prawnie wygląda, z adopcja ze wskazaniem nie orientuje się.
Nie szukaj rodziców dla swojego dziecka w Internecie. To nie jest właściwe miejsce.

Znajdź ośrodek adopcyjny w pobliżu swojego miejsca zamieszkania i umów się tam na rozmowę. Spotkasz tam kompetentne osoby i otrzymasz niezbędną i fachową pomoc. Może się okazać że Twoja sytuacja nie jest tak beznadziejna aby oddawać dziecko. Jesli mimo to podejmiesz taką decyzje to z pewnością maluszek trafi na wspaniałych ludzi. Trzymam za Ciebie kciuki.
 
reklama
Nie szukaj rodziców dla swojego dziecka w Internecie. To nie jest właściwe miejsce.

Znajdź ośrodek adopcyjny w pobliżu swojego miejsca zamieszkania i umów się tam na rozmowę. Spotkasz tam kompetentne osoby i otrzymasz niezbędną i fachową pomoc. Może się okazać że Twoja sytuacja nie jest tak beznadziejna aby oddawać dziecko. Jesli mimo to podejmiesz taką decyzje to z pewnością maluszek trafi na wspaniałych ludzi. Trzymam za Ciebie kciuki.
Autorko zgadzam się z koleżanką. Internet to nie jest dobre miejsce by szukać takich osób.

Musisz dowiedzieć się co i jak w jakimś ośrodku który się tym zajmuje a nie szukać przez internet bo tutaj nie masz pojęcia na kogo trafisz...
Mam nadzieję że jakoś się ci wszystko pouklada.
 
Ostatnia edycja:
Do góry