reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzice dzieci z MPD czyli codzienna walka o lepsze jutro

Witam drogie i kochane mamy oraz ich pociechy:-D
Kochane mamy, jestem studentem ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Zawsze miałem i mam dobre podejście do dzieci, (mam czterech bratanków, trzech siostrzeńców i jedna siostrzenice - niezła gromadka:-)). Dlatego też na studiach zainteresowała mnie tematyka dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym jak i też metoda Vojty. Otóż metoda jest moim tematem pracy magisterskiej. W pracy swojej zamierzam zbadać skuteczność rehabilitacji metodą Vojty u dzieci z mpd jak i tez innymi problemami. Dlatego też zwracam się do was kochane mamy z prośba o wypełnienie ankiety dotyczącej tejże metody.
Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkie mamy
 
reklama
Szanowni Państwo,
jestem studentką V roku fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Piszę pracę magisterską na temat zabiegów operacyjnych wykonywanych na tkankach miękkich w celu zlikwidowania przykurczy kończyn dolnych u dzieci ze spastyczną postacią mózgowego porażenia dziecięcego.
Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która jest skierowana do rodziców lub opiekunów dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym. Kwestionariusz składa się z 53 pytań zamkniętych, otwartych i półotwartych. Wypełnienie ankiety jest dobrowolne.
Badania przeprowadzane są anonimowo, a ich wyniki będą wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.

Ankieta dla rodziców i opiekunów

Dziękuję za wypełnienie ankiety.
 
Do góry