reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzice już nie akceptuja mojego chłopaka

ewela_21

ewela_21
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2008
Postów
40
Miasto
koniec świata :(
Jesteśmy już ze sobą 15 miesięcy, zawsze było fajnie. Ja kocham jego a on mnie. Chodzi mi tutaj o jego zachowanie po alkoholu, jest agresywny, kłuci się ze mną wymyśla nie stworzone historie, zawsze, gdy on pije kończy się to awantura, bo on wpada w szał. Ostatnio świadkami takiego zachowania byli moi rodzice. Twierdza, że mój facet jest po prostu alkoholikiem, i że jak teraz się tak zachowuje to po ślubie będzie mnie bił, i ze całe życie będę nieszczęśliwa.
To już jest jego 3 raz ... Gdy się tak zachowuje po alkoholu. Potem, gdy wytrzeźwieje to mnie przeprasza na kolanach. Zarzeka się, że już się nie upije, ale ja nie wiem czy ja potrafię mu zaufać, takie sytuacje nie zdążają się często, ale jednak. Ja już nie wiem, co mam robić, nie widziałam się z nim od soboty, tęsknie za nim. Ale w domu ciągle słyszę „zostaw go, on cię zniszczy, co ty za życie będziesz miała” ja już nie mam siły tego słuchać, co ja mam zrobić?
 
reklama
W momencie ,kiedy przeprasza zaproponuj leczenie. Póki co jesteście sami, zawsze masz odwrót. Ale jeżeli planowalibyście ślub i dzieci, to potem nie tak łatwo byłoby się rozstać, w razie czego. Nie chcę krakać, ale rodzice mogą mieć rację...
 
Jeżeli facet nie umie soę kontrolować po alkoholu to chyba jest to problem, prawda:confused: Skoro wie, że nie umie się zachować po wypiciu to niech nie pije......ważniejsza chyba jestś Ty, a nie koledzy i wódka.....skoro Cię kocha to może to dla Ciebie zrobić.....
 
Niech pokaże, że można mu zaufać. Ja to się więcej nie powtórzy to z całą pewnością rodzice spojrzą na niego inaczej
 
moi rodzice sa dziwni.... tacy interesowni jak cos trzeba zrobic to michalek cacy, a jak nic nie potrzeba to moze nie przyjezdzac, zawsze cos do niego mieli, a mnie to wkurza...
 
reklama
Do góry