reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzice już nie akceptuja mojego chłopaka

reklama
a co ja mam powiedziec jak moj chlopak znazy ja i on to bardzo dluhga hisoria iw ogole ale on caly czas oskarza mnie o cos i szuka pretekstu do klutni a jak ja mu to mowie to jestmily i ze to nie prawda ejjj pomocy ... jestesmy ze soba rok z 2 rozejsciem ... ":(
prosze was nie wiem co mam zrobic
i z gory przepraszam za vbledy :(:confused2:
 
Jesteście ze sobą dopiero rok a już 2 "przerwy" w związku zaliczyliście więc chyba coś nie tak jak powinno być. Zresztą ja nie jestem za "przerwami" bo to tylko niszczy związek i według mnie jest bez sensu. Bo albo się jest ze sobą na dobre i na złe albo się po prostu ze sobą nie jest. Ot cała filozofia. Pomyśl sobie ... jak będziecie małżeństwem to też tak bedziecie robili? Przecież to się mija z celem. Ale wybró należy do Ciebie. Ja osobiście dawno bym to skończyła.
 
Do góry