reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzice już nie akceptuja mojego chłopaka

reklama
na pczątku musze zaznaczyć, że mam wrażenie, że Twoje posty Ewela to jakaś prowokacja, że cała historyjka jest wymyslona.
Jeśli jednak nie, to dla mnie sprawa jest oczywista. Posłuchaj rodziców dziewczyno i zostaw tego gościa.
 
to nie tajemnica, zobacz w profilu.
Miałam zapytać Cię o to samo. Pewnie jesteś bardzo młoda i liczysz na happy end - ukochany się zmieni i będziecie żyli długo i szczęśliwie. Twoi rodzice doskonale wiedzą, że tak pięknie nie będzie i póki nie jest za późno, nie jesteście małżeństwem, nie macie dzieci, to nie ładuj się w taki związek.
Pytałaś o radę, to ją ode mnie dostałaś. Sama zdecydujesz co zrobić, ale czuję, że Ty już zdecydowałaś się z nim być.
 
Ewela Twoi rodzice zyja z pewnoscia dwa razy dluzej niz ty i duzo wiecej w zyciu przezyli... Wiec ich dobre rady czasami z pewnoscia sie przydaja... Powiedz mi wogole co to za facet skoro nawet przy rodzicach potrafi zrobic ci awanture... ??? Porazka... Widze ze Ty nie chcesz od niego odejsc...Napewno nie siedzialabym z takim co to sie nawalia potem panowac nad soba nie potrafi...a mozesz napisac o co on tak sie awanturuje???
 
reklama
Do góry