reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzice już nie akceptuja mojego chłopaka

reklama
Wiesz co on sie zachowuje jak moj 17-letni brat...facet chyba nie dorosl by wiazac sie z kims... A Ty zrob cos z tym bo zatruje ci zycie...a potem bedziesz plakala...Chyba nie tego oczekujesz od zwiazku...???
 
To jak juz musi się raz na jakiś czas urżnąć, bo nie okłamujmy się, że każdy czasem się upija...... to niech siedzi z tymi swoimi kumplami, a nie przyłazi do Ciebie i awantury robi.....
Niech spędzi wieczór z kumplami, a z Tobą spotka się następnego dnia
 
On sie juz nie zmieni :no:,uwierz mi ,jesli tak na niego działa alkohol,to nic na to nie poradzisz a z czasem bedzie jeszcze gorzej ...uciekaj póki mozesz
 
Moja rada: zniknij z jego zycia bo bedziesz miala przerabane.Tacy faceci sie juz nie zmieniaja:no:
Tylko zmarnujesz sobie zycie a jestes mloda znajdziesz kogos kto Cie pokocha i bedzie traktowal jak nalezy :tak: z szacunkiem
 
Mam wrażenie, że liczysz na to, że powiemy Ci, że On się zmieni.....ale prawda jest taka, że jak już teraz tak się zachowuje to będzie tylko gorzej.....
Nie jesteście małżeństwem i nie mieszkacie razem......daj mu szansę i zobacz czy się zmieni....jak nie to go zostaw.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry