reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzice już nie akceptuja mojego chłopaka

on jest agresywny wtedy gdzy ja sie go czepaim ze jest wciety. tak naprawde to te awantury to sa przezemnie. ja nie wiem czemu ja taka jestem, dziewczynom jego kolegow to nie przeszkadza ze ich facet jest wciety a mi tak....
 
reklama
Wydaje mi się, że za bardzo go tłumaczysz. Przecież może Ci się nie podobać, że Twój facet pije, masz prawo żeby mu o tym powiedzieć, ale to nie jest powód żeby on Ciebie wyzywał, poniżał, itp. A jeśli dojdzie do tego, że CIe uderzy to też powiesz, że to Twoja wina, bo się go czepiasz?? Takiego agresywnego zachowania nie możesz tłumaczyć ty, że to Twoja wina. :no:
 
Ewela jeżeli rodzicom nie podobają sie Twoi faceci to nie przyprowadzaj ich do domu dopóki nie będziesz pewna ,że to ten najważniejszy.Trochę dziwna ta sytuacja z poglądem Twoich rodziców na zięcia.Wiem jednak ,że każdy rodzic pragnie dla swojego dziecka jak najlepiej. Sama teraz widzę z perspektywy kilku lat ,że rodzice wiele racji mieli tylko my młodzi zbuntowani stawiamy na swojej głupocie
 
Ostatnia edycja:
dziewczyno... to nie koniec świata... odpuść sobie tego kolesia! wiem że będzie to bolało teraz ale czas leczy rany! nie trać czasu na potwora:szok:
 
reklama
dlaczego oceniasz człowieka którego nie znasz?

Zadalas pytanie, dziewczyny Ci odpowiadaja i pisza co sadza na temat tego o co zapytalas..... przeczytalam wszystkie posty i..... dziewczyno oczekujesz, ze ktoras z nas napisze Ci... tak badz z nim bo to wspanialy facet, a rodzice nie maja racji..... ale z tego co piszesz to gosc jest nieodpowiedzialnym dzieciakiem mimo swoich lat.... i niestety ty tez jestes jeszcze malolata..... mnie jakby facet przy moich rodzicach zrobil scene, wiecej nie chcialabym go widziec, ale najwyrazniej jest Ci z tym fajnie i szukasz tylko potwierdzenia tego, ze taki zwiazek jest ok..... ale niestety nie jest i pomimo tego, ze Twoi rodzice maja dziwne podejscie do Twojego szczescia, w tym przypadku maja racje.....

Facet sie nie zmieni, a po slubie moze byc tylko gorzej..... zycze Ci powodzenia bo widze, ze bedzie Ci bardzo potrzebne :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry