reklama

Rodzice, którzy nie szczepią - OPINIE O SZPITALACH

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Patisa, 3 Marzec 2014.

1. Patisa

Patisa Antosiowa Rodzicielka :)

Witam,
    postanowiłam, że stworzę wątek, na którym rodzice, którzy nie szczepią swoich dzieci będą mogli wymieniać się opiniami odnośnie szpitali, wktórych rodziły się ich Maleństwa.
    Opinie o tym:
    - jak szpital przyjął odmowę szczepienia noworodka,
    - czy stwarzano pod tym względem problemy
    - jak odnosił się personel wobec rodziców, którzy deklarację o świadomym nie szczepieniu złozyli

Na pewno takie opinie pomoga przyszłym rodzicom wybrac szpital, który będzie miał jak najbardziej liberalne i pro ludzkie zachowanie.

Moja opinia Szpital Św. Trójcy na Kościuszki w Płocku"
    rodziłam w 2011 roku. W szpitalu miałam opłacona położną oraz pracowała tam moja ginekolog prowadząca ciążę.
    Z samym złożeniem deklaracji nie było problemu. Natomiast po kilku godzinach po porodzie zjawiła się ordynator oddziału, bardzo wyniosła w stosunku do nas. Nie przekonywała nas do szczepienia, ale namówiła na iniekcję z wit K. Twierdziła, że jest to w 100% bezpieczne. Jak się dowiedziałam po czasie, naturalnie wcale nie jest, o czym mówią niektóre niezależne badania. Ot kolejny eksperyment na dzieciach...
    Opieka po porodowa bardzo kiepska. Ale to nie tylko dla mnie - w ogóle położne po porodzie były chamskie i niemiłe, w dodatku nachalne.
    Niemniej, nie mieliśmy sytuacji, że musielibyśmy wykłócać się z personelem o to, że nie życzymy sobie szczepień naszego dziecka. Nie to nie i tyle. Więc to na plus.

Teraz przymierzam się do Szpitala Św. Zofii w Warszawie - jeśli jakakolwiek mama, która nie szczepi tam rodziła, mile widziane wypowiedzi na temat.

Pozdrawiam!

2. Pati.b

Pati.b Fanka BB :)

3. reklama
  4. Verita

Verita Fanka BB :)

5. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

Fajne linki, dziękuję :)

6. Patisa

Patisa Antosiowa Rodzicielka :)

ale przecież to nie jest temat o samym nie szczepieniu tylko o STOSUNKU SZPITALI DO ODMOWY SZCZEPIEŃ. :confused:

Poleć forum