reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzice, którzy nie szczepią - OPINIE O SZPITALACH

Patisa

Antosiowa Rodzicielka :)
Dołączył(a)
23 Marzec 2011
Postów
156
Miasto
Mazowieckie
Witam,
postanowiłam, że stworzę wątek, na którym rodzice, którzy nie szczepią swoich dzieci będą mogli wymieniać się opiniami odnośnie szpitali, wktórych rodziły się ich Maleństwa.
Opinie o tym:
- jak szpital przyjął odmowę szczepienia noworodka,
- czy stwarzano pod tym względem problemy
- jak odnosił się personel wobec rodziców, którzy deklarację o świadomym nie szczepieniu złozyli


Na pewno takie opinie pomoga przyszłym rodzicom wybrac szpital, który będzie miał jak najbardziej liberalne i pro ludzkie zachowanie.

Moja opinia Szpital Św. Trójcy na Kościuszki w Płocku"
rodziłam w 2011 roku. W szpitalu miałam opłacona położną oraz pracowała tam moja ginekolog prowadząca ciążę.
Z samym złożeniem deklaracji nie było problemu. Natomiast po kilku godzinach po porodzie zjawiła się ordynator oddziału, bardzo wyniosła w stosunku do nas. Nie przekonywała nas do szczepienia, ale namówiła na iniekcję z wit K. Twierdziła, że jest to w 100% bezpieczne. Jak się dowiedziałam po czasie, naturalnie wcale nie jest, o czym mówią niektóre niezależne badania. Ot kolejny eksperyment na dzieciach...
Opieka po porodowa bardzo kiepska. Ale to nie tylko dla mnie - w ogóle położne po porodzie były chamskie i niemiłe, w dodatku nachalne.
Niemniej, nie mieliśmy sytuacji, że musielibyśmy wykłócać się z personelem o to, że nie życzymy sobie szczepień naszego dziecka. Nie to nie i tyle. Więc to na plus.

Teraz przymierzam się do Szpitala Św. Zofii w Warszawie - jeśli jakakolwiek mama, która nie szczepi tam rodziła, mile widziane wypowiedzi na temat.

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry