reklama

Rodzice mają wychodne-na co do teatru, kina

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez mamaGabisi, 24 Styczeń 2012.

1. mamaGabisi

mamaGabisi Fanka BB :)

Czasem trzeba sobie zrobić wychodne :D

Tak mi się przypomniało a propos Walentynek i w ogóle :rofl2:
    Niebawem wchodzi do kin kilka obiecujących filmów, w sam raz na małżeńską randkę.
    Dzielę się moimi oczekiwaniami:
    Big Love -polski film o miłosćie, ale niebanalnej i nie komedia romantyczna http://www.filmweb.pl/film/Big+Love-2012-628710

2. anna.kotecka

anna.kotecka Zaciekawiona BB

Ja proponuje też "Mój tydzień z Marilyn" lub "Artystę". Czekam na jeden i drugi :)
    Oba klimatyczne i cudne, oba z nominacjami do Oskarów 2012.

MojtydzienzMarilynplakat_1327090907.jpg

dzNRlwUu1Y.jpg

3. reklama
  4. mamaGabisi

Plakaty bardzo mi się podobają, a o czym sa filmy?

5. Mitrand

Mitrand Fanka BB :)

Pierwszy to pewnie jakaś biografia aktorki:) A artysta to już nie mam pomysłów. O czym ten artysta?

6. Anulek01

Anulek01 Aktywna w BB

7. anna.kotecka

Więc :)
    "Mój tydzień z Marilyn" to historia biograficzna, opowiedziana przez kochanka MM. Przeklejam wam opis - Ikona seksu i blichtru Hollywood (Michelle Williams) przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera (Kenneth Branagh). Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller (Dougray Scott), który jednak szybko wyjeżdża. Podczas pobytu na Starym Kontynencie, gwiazdą zajmuje się młody asystent reżysera Colin (Eddie Redmayne), który spędzi z nią niezwykły tydzień, za który większość oddałaby całe życie. Nie wszystko, co się w tym czasie wydarzy, zapisze się w historii, ale z pewnością pozostanie w sercach dwójki ludzi.

A "Artysta", to film niemy :))) ciekawe to bardzo, jak spojrzycie na hollywodzkie produkcje :)) Opis - Rok 1927, Hollywood. Gwiazda kina niemego, George Valentin, obawia się, że pojawienie się dźwięku w filmie oznacza koniec jego kariery. Pomaga się jednak wybić młodej tancerce, Peppy Miller.

No i te dwa filmy sa nominowane do Oskarów :)

8. mamaGabisi

Hm... ciekawie :cool2:
    Czyli to taka biografia-nie biografia... dobre na walentynki :-)
    A nieme kino w XXI wieki? Boshe... jestem na tak!

9. anna.kotecka

No ja myślę :) ja mam już "Mój tydzien z Marilyn" za sobą :) czad :] Przede mną jeszcze "Artysta".
    A Tak BTW to bardzo fajny klimat tych filmów, mimo, ze klsayka podszyte :)
    Mnie sie wydaje z reszta, że teraz jest moda na taki styl. Jakos tak sobie to wszystko obserwuje :)
    Daj znak jak wrazenia po kinie :)

Ostatnia edycja: 8 Luty 2012
  10. reklama
  11. Nastka88

Nastka88 Zaciekawiona BB

No ja na Marilyn idę jutro, uwielbiam ją :) a Artystę zostawiliśmy sobie na Walentynki.

12. anna.kotecka

No i jak ci się podobał "Mój tydzien z Marilyn"? :) Ciekawa jestem :)

"Artysta" to mistrzostwo - idealny na Walentynki :)

Poleć forum