reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzice, teściowie, dalsza rodzina

Dołączył(a)
1 Listopad 2016
Postów
5
Cześć przyszłe i obecne mamuśki, jestem tutaj nowa, obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży. Chciałabym zapytać się kiedy o waszej ciąży dowiedzieli się wasi rodzice, teściowie, rodzeństwo, kuzynostwa i cała pozostała rodzina. W którym tygodniu ciąży zdecydowałyście się wszystkim powiedzieć? Dziękuję bardzo serdecznie za każdą odpowiedz :)
 
reklama
Ja też kiedyś słyszałam o tym "zapeszeniu".
Ale.jak zaszłam w ciążę to zadzwoniłam i powiedziałam, niestety w 12 tyg. w dniu badań prenatalnych dowiedziałam się że serduszko nie bije.
W drugą ciążę zaszłam szybko, tym razem byłam ostrozniejsza. Mojej rodzinie powiedziałam, ale.wszyscy pozostali dowiedzieli się w 6miesiacu, bo zaczynało być widać brzuch.
 
Ja powiedzialam gdzieś w 8tc gdy zalozono mi kartę ciąży a pozniej znajomym po3mc żeby nie zapeszać wlasnie
 
MY powiedzieliśmy w ten sam dzień,w którym się sami dowiedzieliśmy. Obie ciąże były planowane i wyczekiwane więc nie mogliśmy wytrzymać żeby nie podzielić się tą cudowną wiadomością z najbliższymi :)
 
reklama
Do góry