reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RODZICE WIELODZIETNI- PROSZĘ O POMOC!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
14 Marzec 2016
Postów
1
Zarejestrowałam się tutaj ponieważ piszę pracę licencjacką i potrzebuję waszej pomocy :D . Od zawsze zazdrościłam znajomym dużej rodziny i to zainspirowało mnie do podjęcia tematu "Rodzina wielodzietna z wyboru- pozytywne aspekty i dominujące problemy" :D . Mam na celu przede wszystkim przedstawić w niej takowy model rodziny jako powód do dumy i zjawisko, które wbrew niektórym stereotypom, nie odbiega w żaden sposób od norm społecznych, a wręcz przeciwnie- jest to dowód ogromnej siły i miłości w rodzinie. W ziązku z tym podysłam link do anonimowego kwestionariusza wywiadu skierowanego do rodziców wielodzietnych, jeśli nie posiadacie gromadki dzieci, ale macie takie rodziny w swoim kręgu, bardzo proszę o podesłanie linku dalej- z góry dziękuję za poświęcenie czasu! :)



Link do: "Rodzina wielodzietna z wyboru- pozytywne aspekty i dominujące problemy" - ankieta z Ankietka.pl
 
reklama
Dziewczyny patrzcie na datę posta. Dziewczyna juz zapewne dawno się obronila[emoji38]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry