reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Celinka dobrze, że piszesz;-)ja przegapiłam:-(

Kuleczko:-):-):-)Gratulaclacje serdeczne!!!!!!!Wszystkiego dobrego dla dzielnej Mamy i jej Maleństwa:tak::-D:-D
 
reklama
Kobietki nadchodzi dla nas czas kiedy w końcu po długim oczekiwaniu będziemy razem z naszymi dzieciaczkami . Życzę wam w tym szczególnym czasie jak najwięcej spokoju, miłości , Bożych Błogosławieństw a przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania .
 
Kuleczko najwspanialszy prezent jaki można sobie wymarzyć na Święta gratuluję i dużo zdrówka życzę.
 
czesć dziewczyny!
Jesteśmy już w domku - całą rodzinką
jejku jak to brzmi,.....:-D:-D:-D
dziewczynki jestem taaaka szczęsliwa i zmęczona :-):-):-)
to najpiękniejsze dni mojego życia :tak::tak::tak: nie da się tego wszystkiego opisać słowami.....
ale nie martwcie sie same niedługo to przeżyjecie.
Jak zobaczycie wasze maleństwa po raz pierwszy jak po raz pierwszy będziecie mogły je przyrulić, nakarmić, przebrać - trzęsącymi się rękoma ze strachu o tą małą istotkę....te chwile napewno będziemy pamiętać do końca życia :tak::tak::tak:
Boziu Boziu - jaka jestem szczęsliwa :-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-)

a teraz idę na styczeń opisać cośniecoś - buziaki trzymajcie się niebawem styczeń hihihi i wszystkie będziemy tulić nasze pocieszki do piersi :-D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry