reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzina w Holandii

Nadulina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Październik 2013
Postów
398
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Czy są tu jakieś mamy, które przeniosły się cała rodziną do Holnadii? Bądź mają jakieś pojęcie w tym temacie?:)
Poważnie rozważamy taką opcję, mamy tam kilku znajomych, ale potrzeba nam informacji bardziej o tym, jak kraj jest 'przystosowany' do dzieci, jak to wygląda ze żłobkami, szkołami itd :)
 
reklama
Dołączył(a)
22 Grudzień 2013
Postów
7
Rozwiązania
0
Hej mieszkamy z mężem od prawie 6 lat w Holandii. Tu urodził sie Nasz syn i teraz tez jestem w ciazy:)) system szkolnictwa super wszystko dostosowana idealnie do wieku i zainteresowań dzieci. Opieka zdrowotna bardzo nowoczesna. Jedyny problem to zależy na jakie lekarza rodzinnego trafisz bo zdążają sie tacy co tylko przepisuje paracetamol na wszystko:((moj synek urodził sie w 33 tyg ciazy opiekę w szpitalu mieliśmy super teraz jest dużym mądrym 4,5 latkiem:)) nam w Holandii sie dobrze żyje. A do jakiego miasta chcielibyście sie przeprowadzić? Pozdrawiam
 
Dołączył(a)
22 Grudzień 2013
Postów
7
Rozwiązania
0
A co do żłobków masz do wyboru przedszkola domowe prowadzone przez kobiety po odpowiednim szkoleniu , prywatne żłobki lub żłobki prowadzone przez miasto wszystko jest dofinansowywanie przez państwo:)))
 

DariaKwia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2015
Postów
64
Rozwiązania
0
heh... też myślimy nad przeprowadzką, tylko jeszcze nie obraliśmy miejsca docelowego, czasami wydaje mi się, że wszędzie lepiej niż w naszym ojczystym kraju...
 

offieczka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Maj 2012
Postów
71
Rozwiązania
0
Mamy tam kuzyna z rodziną. Po kilkunastu latach, z czego mała ma 4 lata, postanowili przenieść się do Polski.
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry