reklama

Rodzinne wakacje-ranking ośrodków????

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez Ewellka, 17 Kwiecień 2011.

1. Ewellka

Ewellka Zaciekawiona BB

Ponieważ zbliżają się wakacje myślę że warto stworzyć ranking ośrodków idealnych dla rodzin z dziećmi. Myślę że istotne aby ośrodek był pozbawiony towarzystwa przyjeżdzającego by imprezować i nie dać wypocząć innym, z placami zabaw na uboczu jednak blisko infrastruktury handlowo-usługowej no i blisko np: plaży itp..
    Proszę o podanie nazwy ośrodka strony internetowej jeśli istnieje i krótkiego opisu.
    Mnie interesują przede wszystkim ośrodki nad Bałtykiem, ale myślę że można rozszerzyć wątek na dowolne miejsca w Polsce i na świecie.

2. mucha666

mucha666 matka wariatka

Arka w Kołobrzegu
    Sandra w Pogożelicy

3. reklama
  4. Ewellka

Ewellka Zaciekawiona BB

Mucha666 a moze pokusisz sie o 2,3 zdania z Twoich obserwacji nt zaproponowanych miejsc?
    Raczej total drogo :-(
    Ten ośrodek znalazłam na jakim forum wygląda obiecująco.
    http://www.bursztyn.net.pl/domki-letniskowe-sianozety.php
    Drogo i brak miejsc.
    Ktoś polecił nam Grzybowo, co sadzicie o tym wyborze?

Ostatnia edycja: 21 Kwiecień 2011
  5. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

Zapraszamy do WILLI RENUSZ w GRUDNIU i na SYLWESTRA

Cena za pokój 120 zł

Dysponujemy 30 pokojami: 2 , 3 i 4 osobowymi, oraz 4 Apartamentami 100 metrowymi.

W obiekcie znajdują się również do dyspozycji gości:

• kuchnia
    • ogródek z grillem – leżak, piaskownica, domek dla dzieci
    • pokój zabaw dla dzieci
    • pomieszczenie z deską do prasowania, suszarnia
    • pralnia (odpłatnie)
    • kominek
    • sauna

Wszystkie pokoje są nowocześnie umeblowane. W każdym jest łoże małżeńskie oraz pojedyncze lub piętrowe łóżko - uwielbiane przez dzieci.

Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem, lodówkę, telewizor ( kablówka 55 kanałów – 3 dla dzieci ), czajnik, naczynia, parawan. Bezprzewodowe, szybkie łącze internetowe WIFI (wymagane pobranie hasła zabezpieczającego od właściciela).

Goście wypoczywający w naszym ośrodku mogą wypożyczyć rowery bezpłatnie.

3 miejsca parkingowe przy posesji ( niestrzeżone ), pozostałe samochody parkują w pobliżu domu ( bezpłatnie ).

Niedaleko mieści się:

• sklep ( 50 m )
    • stołówka ( 100m )
    • plac zabaw (50m)
    • ogromny park ( 50 m )
    • Centrum Rekreacji Aktywnej ( 250 m )
    • boiska – siatkówka, koszykówka, piłka nożna ( 250 m )
    • Centralny Ośrodek Sportu i rekreacji z basenem, kortami tenisowymi i zabiegami rehabilitacyjnymi ( 900m )
    • kościół (400m)

NA TERENIE OBIEKTÓW OBOWIĄZUJE ZAKAZ PALENIA TYTONIU POZA WYZNACZONYMI STREFAMI.

kontakt ERA - 728 555 544 oraz ERA - 511 66 55 44

Strona : www.willarenusz.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Ostatnia edycja: 21 Listopad 2011
  6. Laluna

Laluna Aktywna w BB

Proponuję, by Ranking również odnosił się do zimowych ośrodków. W sumie, już część z nas powinna mieć zimowy urlop tego sezonu za sobą.

7. ofiona

ofiona Początkująca w BB

8. MolaAg

MolaAg Zaciekawiona BB

zdecydowanie polecam Ośrodek Zalesie Mazury Active Spa. Byłam tam za namową koleżanki, która pojechała z dziećmi i bardzo sobie chwaliła ten ośrodek. Ja również się nie rozczarowałam. Miejsce świetne, piękna okolica, warunki też bardzo dobre. Dużo przestrzeni. Bajkolandia - plac zabaw dla dzieci fantastyczny, jedzenie w postaci szwedzkiego stołu co mi osobiście bardzo odpowiada i dzieciom też dlatego, że mogą sobie wybrać co chcą i nie marudzą. Generalnie polecam jeżeli ktoś chce miło spędzić czas z dzieciaczkami ;)

Ostatnia edycja: 25 Lipiec 2013
  9. MamaFilipa09

MamaFilipa09 Początkująca w BB

Ja polecam miejsce moich ostatnich wakacji - kompleks Zagroń w Istebnej (koło Wisły) - Kompleks Zagroń Istebna | Kompleks Zagroń Istebna. Mają fajny aquapark (dla gości komplesku za darmo) i na zime wyciagi narciarskie. Jest to w bezpośredniej okolicy lasów i tras spacerowych więc jest co robić (grzybki, jagody, itp). Dla dzieci jest mnóstwo atrakcji (oprócz parku wodnego jest jeszcze mini zoo z kilkoma gatunkami zwierzątek, place zabaw, pokój zabaw i duuuuzo terenów zielonych ;)

10. reklama
  11. Fortune12

Fortune12 Zaciekawiona BB

W ostatni weekend, spontanicznie, wyruszyliśmy w stronę Zakopanego. Ostatecznie, postanowiliśmy zatrzymać się już w Rabce Zdrój. Polecić tu mogę sympatyczny Dom Wypoczynkowy Ela na ul. Na Banię. Pokoje zadbane, cena ok, co najważniejsze na terenie obiektu stołówka i plac zabaw dla dzieci: 10 huśtawek, zjeżdżalnie, basen, piaskownica. Szkoda że byliśmy tam na 1 dobę i nie udało się skorzystać z całej oferty.

12. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

Serdecznie zapraszamy do Władysławowa i Jastrzębiej Góry do naszych obiektów, wszyscy nasi goście to rodziny z dziećmi i mamy wiele atrakcji dla maluchów. Każdy obiekt jest przygotowany pod kątem dzieci - pokoje zabaw, w ogrodzie trampoliny, zjeżdżalnie, piaskownice, huśtawki, traktorki, domki itp. Pokoje urządzone sa w wysokim standardzie w każdym jest łazienka, biurko, lodówka z zamrażarką, TV, Internet, dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, sprzęt plażowy, rowery, przyczepki rowerowe, rowerki, kaski. Dla maluchów mamy także kilkanaście wózków, łóżeczek, wanienki, krzesełka do karmienia, elektroniczne nianie - serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Pokoje i Apartamenty Władysławowo - Noclegi we Władysławowie. ceny za pokój od 54 zł za 2 osoby i dziecko do lat 3

Poleć forum