reklama

rodzinny wyjazd

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez ola_c2, 3 Marzec 2007.

1. ola_c2

ola_c2 Sierpniowa mama'06 Zadomowiona(y)

Może ktoś mi polecić gdzie warto jechać w październiku na tydzień z rocznym dzieckiem? Myślę przede wszystkim o podróży samolotem i kraju, gdzie będzie jeszcze w miarę ciepło. Co polecacie??

2. Goga

Goga Fan(ka)

Moi znajomi byli kiedyś na przełomie września i października na Krecie i bardzo sobie ten wyjazd chwalili, było dość ciepło. Tyle że nie mieli wtedy jeszcze dzieci... A, mówili, że tam najlepiej wypożyczyć samochód - ale nie wiem, czy do tego można też fotelik dla dziecka, czy musiałabyś wieźć swój.
    Niestety my o tej porze roku nie podróżujemy, bo mąż pracuje :(

3. reklama
  4. teresaw

teresaw Zaangażowana w BB

W ostatnich latach w październiku jest zazwyczaj bardzo ładna pogoda ;) Słoneczko świeci, jest przyjemnie, niezbyt gorąco. Moim zdaniem to bardzo dobry czas na zwiedzanie ponieważ nie jest upalnie i człowiek nie jest zmęczony pogodą. Polecam wybrać się do Trójmiasta - jest tam tyle wspaniałych atrakcji, że praktycznie nie sposób się nudzić. A jeżeli chcesz popływać zawsze możesz wybrać się do aquaparku.
    Mogę polecić Ci miejsce w którym są tanie noclegi w Gdańsku - mają chyba największy wybór kwater.

5. Maria2

Maria2 Zaciekawiona BB

Powiem Ci, że zależy od tego, gdzie chcesz się wybrać. My w tym roku wybieramy się do Chorwacji, bo plaże tam są przepiękne i wcale nie jest tak daleko, więc nie będziemy przemęczać dzieci. Swoją drogą, w Polsce też jest wiele ciekawych miejsc, gdzie można pojechać. Wczoraj wróciliśmy z Zoomu Natury w Janowie Lubelskim - świetna sprawa, zarówno dla dzieciaków jak i dorosłych. Wybawiliśmy się za wszystkie czasy, a pociechy nie chciały zejść z parku linowego.

6. kusmir

kusmir Fanka BB :)

z tym się akurat nie zgodzę, pogoda w Polsce jest bardzo zmienna i nie przewidzisz czy jutro będzie lato czy zima

7. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Osobiście nie przepadam latać z dziećmi na wakacje - co jak co ale jednak dzieci źle znoszą tego typu podróże. Wolimy jednak wypoczywać w Polsce. Fajnym ośrodkiem na taki rodzinny wyjazd jest Promenada nad Jeziorem Zegrzyńskim - bardzo ładne miejsce, zadbane i znajduje się tam wiele atrakcji dla maluchów:
    dmuchany zamek
    plac zabaw
    można sobie wypożyczyć jeepy i wybrać się na wycieczkę po okolicy
    My skorzystaliśmy z promocji na noclegi ( za 130 zł mamy pokój w podwyższonym standardzie, noclegi i pakiet atrakcji, tu info)

8. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

To zależy oczywiście od wieku dziecka,ale nawet te starsze czasem źle znoszą podróże samolotem i musimy się z tym liczyć,dlatego też lepiej i bardziej komfortowo będzie wybrać się samochodem gdzieś na wakacje w naszym kraju.

Poleć forum