reklama

Rodzinny wypoczynek na Warmii i Mazurach

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez staryfolwark, 24 Marzec 2014.

1. staryfolwark

staryfolwark Początkująca w BB

Witam, ponieważ sama jestem mamą wiem jak ciężko jest znaleźć odpowiednie miejsce na rodzinny wypoczynek z dziećmi.
    Wszystkim mającym ten sam problem - chciałabym zaproponować pobyt w krainie jezior i lasów.
    Ośrodek Wypoczynkowy "Stary Folwark" w Tumianach k/ Barczewa znajduje się niemal na granicy Warmii i Mazur , przez co jest idealną bazą wypadową na dalsze i bliższe wycieczki . Jednak poszukujący ciszy i spokoju wiele atrakcji znajdą też na miejscu i w bliskiej okolicy ... Folwark jest położony kilka km od drogi asfaltowej , w strefie ciszy ( siedlisko orła białego) co już czyni go atrakcyjnym . Na terenie ośrodka znajduje się spory plac zabaw , boiska do gry , wypożyczalnia rowerów i kajaków.
    W razie niepogody mozna pograc z dziecmi w piłkarzyki, tenisa stołowego, lub w gry planszowe . Zawsze znajdzie się też ciekawa gazeta lub książka do poczytania . W pobliżu plaża oraz stadnina koni. Najwazniejsze jest jednak dobre , regionalne jedzenie ( bez konserwantów) , ponieważ Folwark należy do sieci Dziedzictwa kulinarnego Warmii i Mazur .
    Nasi goście wyjeżdżają zauroczeni śniadankami na restauracyjnym tarasie z widokiem na jezioro oraz wszechobecną ciszą ...
    Dla rodziców ze starszymi dziećmi polecamy wędkowanie i ... spanie na sianie !
    Zapraszamy !

2. Asiela87

Asiela87 Aktywna w BB

Ciekawa propozycja :)

3. reklama
  4. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Nie mam jeszcze dzieci, więc kwestia: gdzie znaleźć fajne miejsce na wypad z dzieciakami mnie nie dotyczy, ale po przepisaniu tego opisu sama mam chętkę na taki wypad :D

5. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Dzięki za adres ponieważ może przydać się każdemu kto planuje wyjazd na tegoroczne wakacje na Mazury,osobiście preferuję morze i szeroką plaże gdzie dla dzieci również jest mnóstwo atrakcji:)

6. luna89

luna89 Fanka BB :)

Szczęściara! Na Warmii akurat nigdy nie byłam, albo bardzo lubię Mazury i chętnie tam wracam.

7. lenowa

lenowa Początkująca w BB

A mnie się Mazury już przejadły i szukam innych kierunków

8. Aneta89

Aneta89 Zaciekawiona BB

MI nie, tam jest tyle pięknych zakątków że chyba nie sposób być w każdym :)

Poleć forum