reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rok po roku

reklama
no maleńka... nie każ mamusi czekac
wyskakuj, siostra czeka :-D

ja wole urodzic blisko terminu, mam jeszcze przeprowadzke tuz przed terminem :baffled:
wiec jeszcze sie nie ustawiam do kolejki :-)
 
u nas zapowiadaja sie porody w kratke chlopiec - dziewczynka :tak: :laugh2:
no i zanosi sie na swiat moze dzis przyjsc nastepny chlopiec moze potem mi sie uda:laugh2: :laugh2: ale musze sie sprezyc bo w sobote u mnie imprezka :laugh2: pierwsze urodzinki mojej coreczki;-) :laugh2: no i nie wypada nie byc:laugh2: :laugh2:
 
ale po urodzinkach możesz już zniknąć na chwilkę na porodówkę ;-)

u Ciebie tynka różnica wg lat będzie wynosiła rok - fajnie !
a u mnie pomimo tego, ze różnica wieku będzie półtora roczku to wg lat wyjdzie 2
szkoda, no ale trudno...:happy:
 
U Skakanki w sumie sa dwa lata roznicy a tak naprawde 13 miesiecy i to dokaldnie 13:tak:
Fajnie by bylo jakbym urodzila 9 stycznia.......... tak jak Emilke;-) :tak:
 
skakanka ogromne gratulacje!

odnosnie wozkow to ja sie zastanawialam nas bebe comfort twin club, do stelaza mozna dolaczyc gondole i spacerowkw, potem dwie spacerowki, moga byc przodem do siebie lub tylem, kolejny wozek to peg perego duette sw, dokupuje sie do tego taka specjalna wkladke, siedzisko rozklada sie zupelnie na plasko i wklada ta gondolke i mozna niemowlaka wozic i chyba w sumie zdecyduje sie na ten drugi, jest troche tanszy

ale i tak nie zmienia to faktu ze jak mi sie male nie zgraja z jedzeniem to nie wyjde z nimi, co innego na wiosne czy w lecie, ale teraz to masakra, tym bardziej ze Helenka je co dwie godziny, a czasami co poltorej( mimo ze karmie ja butla:baffled: )
 
GRATULACJE SKAKANKA!!!:-) :-) :-)

Teraz pora na kolejne.
Ja jeszcze troszkę poczekam do maja. U mnie rocznikowo też bedzie 2 lata rożnicy a dokładnie 18 miesięcy. ale to prawie jak rok po roku:tak:
Co do wózka to my zastanawiamy się nad wózkiem firmy Kolkraft. Jest w sumie jak najbardziej dla dzoeci w róznym wieku jedno siedzenie jest dla starszego a drugie rozkłada się do poziomu więc w sam raz;-)
 
reklama
NO Madziulka ja mam wlasnie kolcraft jeep i zamawialam na allegro ze Stanow i wyszlo o wiele taniej ( włacznie z przesylka) niz w Polsce w sklepie :tak:
 
Do góry