reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

rok po roku

reklama

kasia_2005

Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
12 Listopad 2005
Postów
850
Rozwiązania
0
HIHI,Wy niespełne rozumu?? Żartujecie..to raczej na mnie i męża mówią "zwariowaliście", już następne chcecie?? Znajome tez się pukają w głowę (zazwyczaj dzieciate) Pewnie nie jest to "POPULARNE" i PRAKTYKOWANE. Ale ja..my (bo mężuś mnie wspiera) chcieliśmy BYĆ już w drugiej ciąży..chyba miesiąc po porodzie Szymonka
 

Magda Kosmowska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Listopad 2012
Postów
69
Miasto
Grays
Rozwiązania
0
no to tak jak ja masz. poczatki beda trudne. ale to tak rok... a potem juz tylko coraz lepiej i zobaczysz jak beda sie fajnie razem bawic!!
 
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2015
Postów
6
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Dziewczyny a jak radziłyście sobie z pierwszym dzieckiem będąc w drugiej ciąży do kiedy nosiłyście i od kiedy zaczął przeszkadzać brzuszek?
 

Emii06

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2016
Postów
204
Rozwiązania
0
Cześć :) jestem w 3 ciąży. Mam dwóch synów 5 lat i 11 miesięcy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry