reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rok po roku

skakanka teraz to sie dziwie ze tak sie przejmowalam prz Hani, teraz jakbym miala tylko jedno dziecko to luz:-) , co doswiadczenie to doswiadczenie:tak:

i psychicznie tez jest ok, przy Hani mega deprecha, a teraz nie, same pozytywy:-D
 
reklama
No to super:tak::tak:Mam nadzieję,że tak będzie i u mnie bo jak na razie trochę się martwię jak sobie poradzę z dwójką..
 
Witam babeczki

Ja rowniez mam maluchy rok po roku, i tak jak wy mialam mnostwo obaw, ale dto dziwne ale musze stwierdzic, ze teraz jest mi o wiele lzej jak opiekowalam sie tylko pierwszym synem. Marco byl dzieckiem bardzo absorbujacym i czasami mialam chwile zalamania ze nie dam sobie rady z nim, a co dopiero z dwojka. Ale teraz jest super, Fabio jest spokojny, wprost aniolek w porownaniu do Marco jaki byl. A i Marco terz jest bardziej opanowany, spokojniejszy, bo iwiecej rozumie, Co prawda mam jeszcze klopot, bo M bije F, poprostu jest zazdrosny. Swoja uwage, czas musialam podzielic teraz na dwoje ichyba ciezko mu to jeszcze zaakceptowac, ale malymi kroczkami idzie ku dobremu.
Takze drogie mamy, glowa do gory, poczatki sa trudne, ale potem bedzie coraz latwiej. Pozdrawiam
 
Witajcie

Atol
moje serdeczne gratulacje!!!!!Ja jeszcze musze poczekac do maja ale znajac zycie minie w szybkim tempie i Igor w końcu zobaczy brata albo siostre. już jest ciekawy mojego brzucha i czasem patrzy takim wzrokiem ze nie wiem czy sie cieszy czy dziwi:)

Skakanka ja tez mam sporo obaw. Ale powoli jest ich coraz mniej . Zostaje tylko jedna czy dam rady posiwcim obojgu tyle czasu i uczucia zeby czuli że sa dla mnie tak samo wazni.

Sissi Witam serdecznie
Pozdrawiam
 
MadziulkaS też mam taką obawę ale na razie takie bliższe np jak zniesiemy rozłąkę jak będę w szpitalu:-(
 
Skakanko tu się z tobą w zupełności zgodze ten problem tez mi spedza sen z powiek właszcza ze Igor nigdy nie był w nocy bezemnie.:-(
A mąż nie zawsze słyszy jak mały płacze.
Najgorsze ze nawet jak jestem w pracy to sie ciesze jak wracam do domu ze moge go ucalowac i utulic:tak: .A w szpitalu czeka Nas rozłąka na 3 może wiecej dni:-(. Staram się być dobrej myśli ale podejrzewam że sama wiesz jakie to trudne.
Ale teraz musimy być silne żeby nasze dzieci czuły się dobrze i były zdrowe.
Pozdrawawiam
Spokojnej nocy
 
moj najwiekszy problem to teraz jak wyjsc z nimi dwoma na spacer, nie mam jeszcze podwojnego wozka i nie moge sie zdecydowac czy i jaki kupic, a co jak sie nie zsynchronizuja z jedzeniem? Hania juz ma ustalony plan dnia i do nej powinnam sie dostosowac, ale z kolei nie moge Helenki karmic teraz na dworzu i same problemy

na razie z Hania na spacer wychodzi moja ciocia, a Helenke weranduje, ale juz niedlugo trzeba bedzie wychodzic, sama nie wiem
 
Atol faktycznie masz duży problem zwłaszcza ze teraz pogoda nie dopisuje. Mnie to czeka dopiero za 4 miesiące ale jezeli moge ci cos niecos doradzic to wydaje mi sie ze podwojny wozek bedzie konieczny rozmawiałam z kilkoma znajomymi ktore maja dzieci rok po roku lub troche wiecej i wiekszosc twierdzi ze taki wozek to zbawienie przeciez starsze jeszcze nie wytrwa chodzac a tez nie raz bedzie chcialo pospac:tak: my juz powoli sie za takim rozgladamy. A spacery hmm przeciez nie musisz wychodzic z domu na kilka godzin wystarczy krotki spacer zeby dziewczyny troche pooddychaly ;-) . Mam nadzieje ze wszystko szybko sie ułozy i bez problemu bedziesz spacerowala z dwojka
 
Witajcie.Juz kiedys tez pisałam o tym dylemacie wózkowym.I nadal mnie ten temat nurtuje.Termin mam na marzec i róznica wieku będzie
1 rok 8 m-cy.Zdania na ten temat są podzielone,ale tez myśle,ze bez takiego wózka nie damy rady.Tym bardziej,ze mój synuś uwielbia spac na spacerku.I co,nagle mu to zabiore i kaze chodzic?Chyba mało mozliwe.
Proszę was o wszelkie porady i ewentualne linki do takich wózków.
Jak narazie nic nie wyszukałam ciekawego.Te typowo blizniacze niezbyt się nadają,bo przecież tu chodzi o jedno maleństwo,które musi leżec,a drugie starsze.Widziałam jeden taki wózek ,,rok po roku'' firmy ABC Design,ale wygląda on jak spacerówka i nie wiem czy nadaje się dla takiego maleństwa od samego początku.Moze Wy cos wiecie na ten temat?
Proszę o wszelkie rady i sugestie.
 
reklama
czesc dziewczynki mam super wiadomosci
Skakanka urodzila dzis w nocy córeczkę:laugh2: :laugh2: :laugh2:

A co do wózkow to my kupilismy wozek firmy kolcraft a zastanawialam sie tez nad graco starsze dzioeciatko siedzi z przodu malodsze mozna umiescic w foteliku samochodowym z tylu badz jest etz mozliwosc umieszczenia dzieckow pozycji lezacej w sepcjalnym nosidelku;-)
 
Do góry