reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rok po roku

i co tynka zadowolona jestes,a ile zaplacilas? powiem szczerze ze mnie ceny wozkow u nas troche odstraszaja:no:
 
reklama
Atol z przesyłka wyszlo ok. 850 zl-870 zl dokladnie juz nie pamietam ....
Ta babka od ktorej kupowalismy ma rowniez w ofercie wozki graco i tez o wiele tansze niz u nas w sklepie:tak:
WOZEK BLIZNIACZY GRACO Z USA -SUPER CENA!!! (153194474) - Aukcje internetowe Allegro

Kobieta jest naprawde uczciwa:tak: my troche dlugo czekalismy na dostawe bo wozek zostal uszkodzony podczas transportu.... ale poinformowala nas o wszystkim i wyslala nowiutki wozeczek jeszcze raz i ten drugi przyszedl bez jakichkolwiek uszkodzen

I powiem ci Atolku ze moja kolezanka pracuje w sklepie Eurobaby i Graco ze zniazka ( taka specjalna;-) ) ale w paskudnych kolorach mial u niej kosztowac 890 zl:wściekła/y: :wściekła/y: Faktem jest ze u tej babki nie ma ochraniaczy na nozki ale juz znalazlam na allegro i sobie dokupie a i tak wychodzi taniej:tak:

Kolcraft.com - Product Detail

o taki mam wozeczek:tak: :laugh2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zy tego typu wózki nadają się dla noworodków? Niby iwem że to tylne siedzenie się rozkłada na płask, ale jakoś tak dziwnie takiego maluszka na spacerówkę :)

Jak to wygląda Tynka? Moja druga wątpliwość to to że dziecko siedzące z tyłu nie będzie nic widziało... Mogłabys napisać więcej na ten temat?

Agnieszka

A i jeszcze gdzie kupowałaś Tynka? No bo iwem że ze Stanami jest taki problem ze większość sklepów nie wysyła do Europy... Jak masz namiary na jakiś internetowy sklep co do Europy wysyła to byłoby super.

Ja ze Stanów sprowadzałam zabawki i akcesoria dla.. psa. Po prostu rewelka. Niestety w Europie jesteśmy trochę do tyłu z asortymentem :)


Kolejny gwódź jaki mam to fotelik. Ignacy musi jeszcze jeździć w foteliku tyłem do kierunku jazdy więc muszę mu kupić obracany 0-18kg. Więc potem będize jeszcze jeden standard do 36 czy tam iluś jak już wyrośnie, a potem poddupnik no i i dla drugiego też pewnie będzie trzeba kupić taki standard bo pewnie na poddupnik Ignac będzie za mały zanim to drugie podrośnie. Chyba że to będize dziewczynka drobniutka :) Bo Igu to na razie jest chłop na schwał :)


Pzdr

Agnieszka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
WOZEK BLIZNIACZY GRACO Z USA -SUPER CENA!!! (153194474) - Aukcje internetowe Allegro
my kupilismy od tej kobiety wlasnie na allegro

do wozka kolcraft dokupilismy fotelik samochodowy graco ktory montuje sie na tylnim krzeselku wozka taki do 18 czy 13 kg no i mam jeszcze do tego takie nosidlo spiworek i mozna w tym malenstwo na plasko ukladac. Ja na taki wozek gdzie dzieci sa obok siebieq1 nie moge sobie pozwolic bo mieszkam na 5 pietrze i mi nie wszedlby do windy wiec ja zbyt duzego wyboru nie mialam. !Tylnie krzeselko jest umieszczone wyzej wiec mysle
ze nie bedzie problemu z widocznoscia. Foteliki niesety mam dwa bo Emilka ze swojego wyrosla i teraz kupilsmy taki od 9 -36 kg no a dla malenstwa jest ten graco. A co do wozka peg perego to mojemu mezowi konstrukcja sie wydawala slaba i malo stabilna. Ja tez wolalabym by dziewczynki sie widzialay no ale coz...jak sie facet uprze to sie uprze. Najlepiej jak pojdziesz do jakiegos sklepu z wozkami i sama obejrzysz dokaldnie jak to wszystko wygalda i ocenisz bo to co podoba sie nam nie musi wcale odpowiadac Tobie;-) :tak:
 
Witaj Tynka.Mam pytanka odnośnie tego wózka Kolcraft.Napisz jak się prowadzi,bo kółka z tego co widzę są raczej małe,a np. w Peg Perego kółka są duzo większe.Miałam gondolę z duzymi ,pompowanymi kółkami to rewelacja,a spacerówkę kupilismy na małych i nie ma porównania.
A tu jednak jest wózek podwójny,czyli obciązenie jeszcze większe.
A czy ktoś posiada lub widział na zywo ten Graco?
 
Daria ja narazie brykalam sobie wozkiem po domku bo raczej troche dziwnie bym wygladala z podwojnym wozkiem;-) :-p a w nim jedno dziecko...:-D .ale powiem ci mi odpowiada musisz sama obejrzec gdzies w sklepie:tak:
 
Witam
Dopiero teraz wypatrzyłam ten wątek.
Mogę się wypowiedzieć na temat tego wózka GRACO, bo mam identyczny. Też kupowałam na allegro. Używam już przeszło 5miesięcy i jestem bardzo zadowolona! Co prawda nie wierzyłam, że będzie on praktyczny również w zimie, bo kółka nie są za duże i po zaspach pewnie nie dałabym nim rady przejechać, ale póki co śniegu brak, więc wózio cały czas w użyciu.
Jedyny minus, to że ciężko nim podjechać pod wysoki krawężnik. Starsze dziecko siedzi z przodu i przez to ciężar nierównomiernie się rozkłada, ale poza tym jest naprawdę ok. Super się go prowadzi jedną ręką - co często mi się zdarza gdy córeczka idzie obok na nóżkach.
 
TYNKA! Ale dałam....ciała......Az sama się uśmiałam.Ale to dlatego,ze wpadam z doskoku na BB i nie zawsze wszystko doczytam.Sorry,ale jakoś pomyslałam,ze masz juz dwójeczkę.

AMKO,dzieki za info o Graco.
A jak wkładałaś maleństwo na samym początku,miałas dodatkowe nosidełko,czy coś innego?
Napisz czy jak z tyłu rozłozone jest siedzonko dla maleństwa,czy również mozna rozłożyc dla starszego z przodu,czy nie? I czy mozna obracać siedzonka,np.oba przodem do siebie?
Pozdrowionka.
 
DARIA ja mam nosidło ze sztywnymi pleckami ze sarego wózka i na początku właśnie tak woziłam małego. Sprawdzałam osobiście, że do tego wózka pasuje idealnie nosidło GRACO, które można dokupić osobno. Siedzisko z przodu rozkłada się tylko do pozycji półleżącej, córeczce zdarzało się tak usnąć podczas spacerku i chyba nie było tak źle.
Siedziska się nie obracają.
Pozdrawiam.
 
reklama
hej

Dziewczyny macie dylemat z z wozkami, moze ja wam cos podpowiem. My nawet nie myslelismy o podwojnym wozku, mimo iz mieszkamy w domu i nie bylo by taszczenia go na ktores tam pietro. Poprostu od poczatku postanowilismy ze dokupimy deske nocujaca do wozka, nie mam pojecia jak to sie nazywa po polsku, montuje sie ja na dole miedzy kolami i dziecko moze wygodnie stac. Marcko odpoczatku polubil taki sposob przemieszczania, coprawda od czasu do czasu lubi jezdzic w wozku, ale nie buntuje sie, ze musi stac na dej desce. My zakupilismy ja w nieczech i nazywa sie buggy bogard, naprawde super sprawa, nie mamy klopotu z zabieraniem wozka jesli gdzies jedziemy, bo taki podwojny wozek nie wszedlby nam do samochodu.
Podobnie ja wy mialam tysiace dylematow, ale jakos same sie one rozwiazaly, wszystko funkcjonuje sprawnie i ja jestem bardziej zorganizowana, bo przy drojce maluchow kazda minuta musi byc dobrze wykorzystana i Marco starszy stal sie bardziej samodzielny i Fabio sie nie nudzi bo ma zawsze towarzystwo brata.
Napewno wszystko sie ulozy. Tego wam zycze
 
Do góry